Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeszeded a kutyád után a...

Összeszeded a kutyád után a végtermékét?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen mert nem vagyok büdös paraszt. És szerintem ez alap dolog. Kettő meg nem esne jól egy 40 ezres birság.
2017. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Minden esetben, és kifejezetten bunkónak tartom és lenézem azokat, akik nem képesek rá.

Meglepően sokak még kiállításon (szabadtérin) sem szedik fel a kutyájuk végtermékét. Láttam már olyat, hogy egy eb a ring közepére ürített egy nem túl dekoratív nyálkás, sárga csomagot. Mikor a gazdának szólt a bíró, hogy azért illene... az totál fel volt háborodva, papírzsebkendővel törölgette fel a nagyját, a többit otthagyta.

2017. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Vàrosban látványos helyen igen, kieső részen ahol kevesen jàrnak nem.

Falun nem, főleg mert erdős rèszen, faluszélen sétálunk.

2017. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Persze, mindig.
2017. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Barátomék kertes házban tartják a 2 kutyájukat, ahol értelemszerűen muszáj felszedni utánuk, mert egy idő után egy centi hely nem maradna kaki nélkül.

Heti 1-2 alkalommal szoktuk őket vinni sétálni egy kihalt földútra, és bár kezdetben lelkesen vittük a kakizacskót, ma már nem szoktuk, mivel sehol nincs egy kuka ahova ki lehetne dobni. Cipelni meg nem is akarom órákig a tiszta fertő meg büdös kakit.

Lakótelepen nyilván felszedném, de ott kuka is van általában.

Néha elvisszük őket kutyafuttatóba, ott us fel szoktuk szedni.

2017. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen. És remélem nem kapsz infarktust attól, amit írok, de képzeld: a saját seggemet is ki szoktam törölni! Nem semmi vagyok, ugye?
2017. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
2 percre van tőlünk az erdő, mindig ott sétálunk, ha a fák közé kakil, azt nem szedem fel, de ha városban kakil, azt felszedem.
2017. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Városban mindig, de turistaúton csak bepöckölöm az erdőbe, elfér az erdei állatoké mellett.
2017. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Àltalàban igen !...Szerintem olyan ember nem is lètezik aki sose hagyta mèg ott,pont amiatt amit valaki mar irt....ha nincs a kozelben kuka akkor hova tegye ?
2017. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen. Alap.
2017. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!