Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Horkol a szobakutyám! Mit...

Horkol a szobakutyám! Mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés
2 éves a pincsim és mostanában horkol éjjelente. a szobából nem csukhatom ki, hiszen megszokta, hogy velünk alszik, meg néha le kell vinni éjjel(mondjuk ritkán van ilyen, de előfordul) és olyankor felkelt minket, ha kicsuknám akkor nem tudna(plusz a lakásunkban még a barátaim is itt laknak úgyhogy a közös helyiségekbe sem akarom csukni) ha vízszintesen fekszik, akkor nem, de mindig úg alszik, hogy valaminek nekitámasztja a fejét és kegyetlenül tud horkolni. lehet ezzel valamit csinálni?
2010. máj. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Biztos tulsúlyos.
2010. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az én pincsimis kegyetlenül horkol. Én néha megbökdösöm,meg kispárnával meg dobom. Ám ő ilyen fajta. Megszokni lehet csak...
2010. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

nézesd meg az orvossal.

lehet van valami baja a légcsövének vagy a légutaknak.

2010. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem túlsúlyos egyáltalán, pont jó a súlya. rengeteget mozog. az apja is mondjuk szokott horkolni(párom szüleinek kutyusa). lehet, hogy a rövid orra miatt?
2010. máj. 16. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:33


A pincsinek nem kell túlsúly a horkoláshoz. Az enyém tökéletes súlyban van, még is horkol.

2010. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jó. A pincsik rövid "horpasztott" orrúak. Jellemző rájuk a horkolás. Minél töpszlibb az orra annál esélyesebb, hogy horkol. Nekünk a doki mondta, hogy ő ilyen és ilyen is marad.
2010. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is horkol, mellettem szokott aludni (harci kutya, de olyan mint egy kisbaba:D). Én általában felszoktam ébreszteni. Az állatorvos azt mondta, hogy normális. Minden kutya horkol! Szerintem nincs a kutyádnak semmi gondja.
2010. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szokj hozzá,mert a pincsik horkolnak általában. Ez fajtajellemző is hiszem a csapott orruk miatt rövid a felső légutjuk.Amúgy soha nincs késő ahhoz,hogy rászoktasd,arra hogy máshol aludjon.az neki is csak furcsa lenne,hidd el ez nem gonosz tett,hogy az alvásod érdekében a kutyusodnak szerzel mésik alvóhelyet.(ha nagyon zavar akkro érdemes)
2010. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két kutyám volt, az egyik szetter , a másik keverék. Mind a kettő hosszú arcú volt ( nem szeretem a pofájú kifejezést ) és a kistermetű kicsit horkolt, a szetter iszonyatosan. Náluk jobban csak én horkoltam - állítólag, pedig én még nem hallottam - ezért a szenvedő alany a családom többi tagja volt. Van egy remek módszer arra, hogy ne zavarjon a kutyád horkolása: előbb aludj el, mint ő.

Tekintheted úgy, hogy ez felkészítő egy házasságra, előbb-utóbb úgyis horkolni fog a leendő házastársad.

2010. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!