Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apu miért hiszi azt, hogy ha...

Apu miért hiszi azt, hogy ha egy németjuhásznak egyszer elmondasz valamit már egyből megérti és tudja?

Figyelt kérdés

Azt mondja , hogy azok kicsinek se rosszak , nem rágnak meg semmit , nem ugrálnak, stb.

Szerinte ők úgy szuletnek, hogy már mindent tökéletesen tudnak és mindig engedelmeskednek, mert okos kutyák. Én tudom , hogy okosak, de őket is kell nevelni, tanítani stb, mert azért ok is csak kutyak , úgy mint a többi fajta. Őket is el lehet rontani. Egyébként ez az álom fajtája, de ő maga soha nem tartott ilyen kutyát.



2017. máj. 18. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert tévhitben van apud.
2017. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vantel ***** válasza:
0%

Kérdezd meg tőle.

Nagyon csalódott lesz amikor szembesül a valósággal.

Bevonza a csalódást.

2017. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
5%
Apud valószínűleg beteg. Mondjátok meg neki, hogy szívesen elmentek vele pszichológushoz.
2017. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet neki megmagyarázni , hogy ez nem így van, mert mindig azt mondja , h o az idősebb, tapasztaltabb, tehát neki van igaza. Mondjuk ez nem csak egyre az témára igaz, hanem kb bármire , az a jó amit ő mond, gondol.
2017. máj. 18. 11:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért , nem beteg , csak öntörvényű, makacs.
2017. máj. 18. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudsz vele mit csinálni.


Amúgy nem rossz a mindent megrágó kiskutya, csak még neveletlen s követi a saját kis jól működő ösztöneit, amik az evolúció során jöttek s amik nélkül kihalt volna. Az egy kevésbé természetes dolog, hogy az ember mellett máshogyan kell viselkednie, nyilván nevelni kell, abnormális, hogy az állat és ember együttélése során hipphopp belekerült volna a dns-ébe ez... Lehet, hogy elvitáznék az apáddal, hátha tud valami tudományops magyarázatot, a tekintélytisztelet nálam nem működik :D


Még az embergyerek sem úgy születik, hogy tudja a társadalmi szabályokat :D Igen elfogult az apád, valami mesevilágban él. Ha belegondol, értelmetlen, de kérdezzen meg valakit, aki már látott kölyök németjuhászt, a tapasztalat előtt hátha meghajol. De nem biztos, sok embert nem izgatják a tények.

2017. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Addig jó, míg csak elméletben vannak apádnak ilyen elképzelései a fajtáról.

Remélhetőleg, nem akartok valódi német juhászt mostanában.

2017. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Apukád nyugodtan írhat nekem, német juhászom van. Majd elmesélem, mennyit is kell foglalkozni vele, meg hogy nem magától okos. És elmesélem, hogy az én kutyám már hét éves, de még mindig rendszeresen képzem, tréningezem, hogy el ne felejtse, illetve, hogy egyre jobban tudja a munkáját.
2017. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Az előzővel értek egyet.Nekem is németjucim van , és én kiskorába vért izzadtam vele, és még most is csak 11 hónapos.Volt egy két pillanat, hogy elgondolkodtam minek is kellett nekem, de mára már nem értem hogyan is jutott akkor ez az eszembe.Teljesen átformálta az életem, kutya sulizunk rendszeres sétáink meg vannak, tanítom otthon is, játszunk sokat.Szóval nekem az első kutyám, és meg kellet tanuljak bánni vele, már most látom hogy érik be munkám gyümölcse. Így ne válasszatok ilyen kutyát mert ilyenkor gyepi a vége!
2017. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!