Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel táp, este csirke?

Reggel táp, este csirke?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy nem jó keverni a kettőt, mert màs a felszivodási idő blabla, de pl kölyök kutyánàl se lehet hogy reggelire tàpot kap, vacsoràra csirkefejet, farhàtat vagy ilyesmit?
2017. máj. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szerinted egy kölyöknek más az emésztése mint egy felnőttnek? Csináld normálisan vagy egyáltalán ne csináld.
2017. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért irtam kölyköt, mert azt mèg napi 2-3-szor kell etetni, a felnőttet meg 1-szer...
2017. máj. 18. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
A csirke amúgy sem annyira jó a kuytáknak. Inkább pulyka, sertés, marha. Meg kell próbálni aztán ha megy nem válil be nála abba kell hagyni.
2017. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. Vagy egy jó minőségű táp, vagy BARF etetés, kölyöknél is. A csirkefej és farhát azonban önmagában nem elég.
2017. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sertést tilos nyersen.

És nem jó keverni, se kölyöknek, se felnőttnek. Ha nem is most, késöbb gyomorproblémát fog okozni, hidd el. Nem hiába van ilyen "szabály" :)

Ha nem tudsz Barfra váltani (pl fagyó hiánya stb), etess táppal, amíg nem lesz megfelelő körülmény :)

2017. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kölyök kutyának még érzékenyebb az emésztése.


Mellesleg nem tudom mit szeretnél csirkefejjel meg farháttal,mert konkrétan az csak csont,nem sok hús van rajtuk.


Nyers etetésnél a farhát csontos húsnak minősül és csak is hússal,belsőséggel kiegészítve eheti a kutya máskülönben eléggé egyoldalú az étkezés.


Döntsd el mit szeretnél.


Tápozni, nyersen etetni esetleg főzni.


Ne keverd egyiket sem.

2017. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én hétvégente mindig adok a táp (Brit Premium) mellé nyers csirkenyakat. Semmi bajuk, legalább kicsit keményíti a székletet.
2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!