Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy gyönyörű Német...

Vettem egy gyönyörű Német juhászat Fiút! Nem ez szaporítót össze vissza 9 hónapos nagy gyönyörű test de egy tanyáról vettem és ott volna minden felé alát na és? Volt

Figyelt kérdés

2 jó gyerek 😠😠 aki aval szórakoztak hogy uszítottak rá a bárányokra na ebből az lett hogy mikor 6 hónapos volt ki szökött és meg ölt nem tudom hány bárányát és hát ezért gazda meg gyerekek ágyon ütötték ostorral főként és ölt csirkét azért is kapot tönkre tette az udvart azért is kapot szóval veres el nölt fell sétálva soha nem volt víve tanítva nem.

na nekem meg tetszett meg is vettem tőle de nalam is lesznek nem.soka bárányok csirkék és az udvaron nagyon sok.virág zöldség van elültetve tudnátok egy olyan módszer ajánlani amivel ki tanítom ebből sokat lesz sétálva ez alap?


2017. máj. 18. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának kutyaiskola, neked pedig általános iskola ajánlott. A kutyaiskolában könnyen leszoktatják a rossz habitusról, te pedig megtanulsz magyarul az általánosban.
2017. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vagyok hajlandó elolvasni és értelmezni.

Le tudnád írni emberi nyelven is???

2017. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem értem mit akartál kérdezni...
2017. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A kutyát szakemberhez kell vinni, mert ez így leírás alapján nem fog menni. Neked meg tényleg rá kéne feküdni a helyesírásra, mert ezt rossz olvasni.
2017. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval aki nem érti annak : van egy kutya,aki 9 hónapos és egész eddig verték össze-vissza ,sétáltatva,tanítva nem volt. A kérdezőnek ( aki feltehetőleg nem magyar anyanyelvű ) megtetszett ez a kutya,de nála is vannak csirkék,állatok. A kérdése az,hogy az ölésről hogy lehet leszoktatni?
2017. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát egyelőre elzárni a többi állattól. Munkakutyás kutyaiskolába járni vele, német juhásznak erre szüksége van.
2017. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igy igaz nem vagyok Magyar Román vagyok és most vettem egy tanyát és azért voltám a tanyára a hol meg láttam a kutyát hogy vegyék Bárányt tőle

és azért vettem meg mert akkor is mikor ott voltám verték meg sajnáltam de inkább oda

adom valakinek ingyen valamilyen ismerőkének akinek nincsenek állati mert nem éri meg nekem mert nekem Pásztor kutya kel de azt hitem neam fogjja bantani de job lesz másnál

2017. máj. 18. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,ha szerinted másnál állatot ölt a kutya akkor majd nálad nem fog?

Elég hülye felfogásod van már bocs.


Szerintem is keress neki egy jó gazdit,aki lehetőleg kutyasuliba elviszi és biztosít neki rendszeres mozgást,német juhász az munkakutya nem kerti dísz,ha nem foglalkoznak vele kellően és nincs lefárasztva fizikailag meg szellemileg akkor pótcselekvést vesz fel. Mellesleg gondolom sose tanították meg neki azt,hogy amit csinál az rossz dolog,mert veréssel nem tanulják meg.


Rossz viselkedést abban a pillanatban tiltani kell mikor megteszi és sokat mozgatni,hogy ne legyen rá energiája.

Akitől vetted,de nálad is az sem opció,hogy,megfelelő kerítéssel ellegyen kerítve az állatoktól a kutya?Nyilván ha nem tud hozzájuk férni akkor nem történik baj.


De sajnos már kölyök korban nem lett megtanítva neki az,hogy az állatokat nem bántjuk.

2017. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkora jobb let volna hagyam hajón meg
2017. máj. 18. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha román vagy, tedd fel a kérdésed a tpu.ro oldalon. Az a román gyakorikérdéseknek, valószínűleg jobban megértik a mondandód.
2017. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!