Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El merjem vinni sétálni a...

El merjem vinni sétálni a párom moszkvai őrkutyáját?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem a páromhoz, most 2 napig nincs itthon. Van egy moszkvai őrkutya az udvaron. Azt mondta, nem szokta sétáltatni, de én nagyon unatkozom, így elvinném. Mire figyeljek? Sosem sétáltattam még kutyát, nem is volt kutyám.
2017. máj. 18. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanacsolom. Anyukameknak is van, es o veluk nott fel, szoval szotfogad anyukamnak. Elvitte setalni. Szofika meglatott valamit. Anya pofara esett. Nagyon eros kutyak. Nemcsak az kell hogy megalljon ha szolsz neki hanem hogy idoben eszrevedd ha megindul.
2017. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Póráz-szájkosár a minimum. Hallgat rád? Nem tudom milyen fizikumú-súlyú vagy, de biztos, hogy meg tudod tartani, ha egyszer úgy istenigazából "beindul"?
2017. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szájkosár és póráz van itthon. Nem tudom igazából, az udvaron odahívom, akkor jön. 160/53 kg vagyok
2017. máj. 18. 17:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Más kutyákkal milyen? Ha neki megy egy gyereknek vagy egy másik kutyának le tudod állítani? Egyáltalán meg tudod tartani, ha elindul és elkezd húzni?
2017. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy udvaron odamegy, az pont SEMMIT nem jelent.

Inkább ne próbálkozz.

2017. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
a kutya többet nyom nálad
2017. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbáltam, de már a kapun majdnem kireptetett, úgyhogy hagyom.
2017. máj. 18. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Legyen a zsebedben jutifalat, ha nagyon megindulna, adj neki. A pórázt két kézzel fogd. Hány kg a kutya? Fiú/lány? Van más kztya a közelben? Az utcában vidd el 2 percre, ha szépen sétál, legközelebb mehettek 5 perces sétára is.
2017. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány kg, jó nagy :) kan kutya. Az utcában pár háznál van az udvaron kutya, családi házak. Nem mertem elvinni.

3 éves a kutya, szerintetek még megszoktatható vele a séta? Ha mondjuk majd a párom segítene benne, hiszen rá hallgat igazán.

2017. máj. 18. 18:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya sem volt még sétáltatva, és te sem sétáltattál még kutyát, illetve még nem is volt sajátod, akkor nem tanácsos. Persze, hogy hozzá lehet szoktatni. Sosem késő semmi, életük végéig tudnak tanulni.
2017. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!