Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hasán, ami előtte...

A kutyám hasán, ami előtte tiszta rózsaszín volt, kb. egy hónap alatt sötétedő (kb egy 20 ft-os érmétől kicsit nagyobb), mára szinte fekete foltok jelentek meg. Ez természetes, vagy állatorvoshoz kellene vele fordulni?

Figyelt kérdés
Beagle - jack russel keverék kutyus, most múlt 3 éves. A foltok tapintásra nem különböznek a bőr többi részétől, nincs megkeményedve a bőr. Ha eleve foltos lett volna, fel se tűnne, vagy fiatalabb, de nem tudom, hogy ilyen idősen normális-e, hogy foltosodni kezd.
2017. máj. 19. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk (JRT) füle 1 évesen lett pöttyös.
2017. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hajlatokban is keletkeztek ilyen a foltok?
2017. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak a hasa alján. Fentebb a mellkasa környékén sincsenek, csak a pocakjánál.
2017. máj. 19. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogod a telefont és megkérdezed az állatorvost, hogy kell-e ezzel foglalkozni. Egy biztos, nekem ez nem tetszene és màr sokkal hamarabb rákérdezek. Ha a saját bőrömön jelennének meg 2-3 centis foltok, másnap már a bőrgyógyászaton ülnék.
2017. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gomba is lehet. Mi kutyanknak az volt, kremtol gyogyult.
2017. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a kosz is okozhat ilyet, és az ártalmatlan.


De azért konzultálj erről egy állatorvossal.

2017. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ilyezgetni de a barátom kutyajanak ugyanez volt,es az orvos 1 évig krémekkel kenegetette,mikor elpusztult!

Bomcolás kimutatta máj gyulladás!

Meg a félre kezelés!

2017. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!