Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jártok a kutyátokkal kozmetiku...

Jártok a kutyátokkal kozmetikushoz? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Border collie : trimmelni viszem. Nyáron mindenképp, télen ritkán.

Cavalier King Charles spániel : minden nap megfésülöm. Ezt a fajtát nem kell nyírni.

Mentett uszkár : nemrég van nálunk, de majd visszük kozmetikushoz legalább kétszer. Megpróbáljuk elleseni a nem bohóc fazon vágását. Most nem tudok képet berakni, de a 101 nagykutyából a fehér terépiás uszkár frizurája tetszik. Amúgy nem voltunk nagy uszkárosok, de nagyon kellemes csalódás.

2017. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tibeti spániel,még csak 4 hónapos,de mindenképpen járni fogunk vele nyáron kozmetikushoz,télen nem.
2017. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Törpe uszkár, kb. 6 hetente (ahogy kijön), és ettől szép lesz a szőre. Köztes időben fésülés (az elvileg naponta kéne, de van amikor 3-4 nap kimarad).
2017. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Labradorom van, az ő szőre nem igényel kozmetikát, és jó öntisztuló, én mégis elviszem ősszel és tavasszal.

Ilyenkor megfürdetik (otthon ezt nem tudnám megoldani), kis körömvágás ha kell, a tappancsa aljából kiborotválja szőrt.

2017. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Német juhász, eddig nem voltam vele, én fürdetem, én fésülöm.
2017. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Német juhász, kuvasz: egyiket sem soha, ha kellett, mi fürdetjük, fésüljük.
2017. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csivava keverék, rövidszőrű. Sosem vittem kozmetikushoz és nem is fogom :D heti egyszer kikefélem a szőrét és kész, fürdetni, karmot vágni (ha szükséges) én is tudok :)
2017. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Si-chu 1 évben 2 3 szor az elején nem szerette de már szereti nem lesz nagy a bundája meg körme le van vágva stb
2017. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem (labrador)
2018. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mudi. Nem járunk vele kozmetikushoz, mindent meg tudok csinálni otthon, nem igényel nyírást stb. Max a talppárnái közül vágom ki a szőrt nyáron, mert elég hosszú, így nem akad bele minden gaz.
2018. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!