Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam ki könnyen?

Hogy szoktassam ki könnyen?

Figyelt kérdés
Tesómnak van egy közép spicce.1 évig bent volt a lakásba. Először azért mert féltünk, hogy a rotink bántani fogja, utána meg már nem vplt szivünk kitenni a lakásból, de sajnos most meg kellett tenni mert nagyon hullaltja a szőrét. De mindig be akar jönni. Meg fogja szokni egy idő után vagy inkább találjunk ki más megoldást?

2017. máj. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én spiccet nem tartanek kint. Társasági kutya attól függetlenül, hogy hosszú szőrű. :(
2017. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj a szivem érte, de anyukánk nem engedi bent tartani. Hiába fésüljük egyszerüen nem fog a szőre(mit hulljat). Nem tudna valaki vmi megoldást aki ugyan úgy spiccet tart? :(
2017. máj. 20. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Spiccet nem tartunk kint. Ha nincs más megoldás, akkor el kell ajándékozni megfelelő helyre.
2017. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem konkrét spiccet tartok hanem akitát. ő is bent van. a szőrhullással nem lehet mit tenni. max évi 2x elviszed fodrászhoz és jól kiszedeted az elhalt szőrt emellett minden nap fésülöd és minden nap porszívózol. ezzel tűrhető mennyiség marad csak.
2017. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Furminátor!

Egy próbát meg ér!

Nekem nagy kutyaim vannak es mivel telen nyáron bent laknak nem csak nyáron vedlenek...

Heti egy furminátorozás és nem azt mondom hogy nem kell porszivozni,de -80% szőr! :D

2017. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!