Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlatok​?

Milyen fajtát ajánlatok​?

Figyelt kérdés
Lakásban tartanánk viszont közepes vagy nagytestűt szeretnénk.Napi 3 séta biztos hogy lesz+van a közelben egy park ahova lehet vinni futtatni, játszani.
2017. máj. 21. 07:06
 1/10 anonim válasza:
4%
Tacskó , vagy törpe snaucer, parson russel , west highland white terrier ezek a -fajták amik a leginkább jók és érdemes velük lakásba élni . A white terrierrel utazni is lehet bárhova . A tacskó azt sétáláskor látok sokat ha viszem a berni pásztoromat . Na a berni az nem lakásba való a termete miatt. Parson russel meg a törpe snaucer velük is lehet sétálni. Remélem kiválasztod melyiket akarod. Az az igazság az ilyen pincsikkel , buldogokkal , csivavákkal hogy egy nagyon gyenge kutya fajok , kettő csicsázni kell őket mert azt szeretik , három meg a szemük hamar megvakulhat nagyon érzékeny szemük van illetve kieshet a helyéről a szemgolyójuk ha betegséget kapnak el és nem erősek egyből elpusztulnak. Annyira nem vadak mondjuk inkább a lógó pofájú bulldog az ami irdatlan lusta meg csak zabál és teljesen zárt élete van. Én a nagypapámtól tudom ezeket mert ő állat orvos volt. Én mondjuk amilyen kutyákat akarok tartani felnőtt koromba majd kertes házba az lesz husky , bernát -hegyi meg berni pásztor . Mindegyiket külön szakaszba fogom sétáltatni majd. Férfi vagyok és.18 aki válaszolt neked .
2017. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

#1 hát én előbb hinném hogy valami 10 éve tudatlan gyerek vagy nert irdatlan varomságokat írtál.


Kérdező, ha hajlandó vagy kutyaiskolába járni akkor valami bull típusú jó lehet, bár nekik nagy a mozgás igényük és nagyon következetesnek kell lenni velük.

2017. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amstaff jó lenne?
2017. máj. 21. 07:52
 4/10 anonim válasza:
0%
A 2_ikra ne hallgass ő a tudatlan . Az se tudja mi az hogy kutya meg bullt mondd semmit se tud.
2017. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

szerintem igen. Csak mint mondtam erősen ajánlott kutyaiskolába vinni hogy ne az legyen a napi szórakozása hogy más kutyákat tép szét. Erős kezű gazdát igényel, de ha mindent jól csinálsz nem bánod meg :)


#4 neked mi a jófranc bajod van? a bull típusú egy "gyűjtőnév" a bull típusúakra mint pl. pitbull, amstaff, bullterrier stb. Légy szíves ne okoskodj.

2017. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Már megint valaki, akinek a kutyáról csak az amstaff jut eszébe? Panelba minek? Státusszimbólumnak a paneles futtatóba? Ha elbírnál egy ilyen kutyával, nem itt kérnél tanácsot a fajtaválasztáshoz!

Közepes testűt ajánlok, pl. beaglet, spánielt, esetleg schnauczert. Ezek is makacsok, szóval nevelni kell őket, de nem akkora kockázat, ha az elején hibákat követsz el!

2017. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként utána néztél az amstaffnak vagy csak random rávágtad?
2017. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Sok ilyen fajta van, és lehet akár keverék is, ha nem fontos valamiért, hogy fajtatiszta legyen.

Csak egy példa: vizslafélék (hatalmas mozgásigény), agarak (kevesebb mozgás, kanapékutyák).

2017. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Èn nèmetjuhászt tartok panelban.

Ha neked mindegy, hogy rövid szőrű, hosszú szőrű, aktìv vagy lusta, lógó fülű vagy állő fülű, mert igazodsz a kutya igènyeihez, akkor a lehetősègek tàrháza igen nagy.

A spànieltől kezdve, a border collin àt, a dogon keresztül, az óriás snauzerig akármit vàlaszthatsz. Ha ki tudod elègìteni a kutya igènyeit. De ha több infót írsz, könnyebben tudunk segíteni.

2017. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább elmegyek egy menhelyre,és választok onnan legalább azzal jót is teszek. kösz mindenkinek
2017. máj. 21. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!