Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek nincs fagyasztójuk,...

Akiknek nincs fagyasztójuk, hogyan etessenek BARF szerint? Vagy egyszerűen ők ne etessenek így?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Vegyenek egy fagyasztót :)

Vagy minden nap menjenek ki a piacra beszerezni a napi adagot vagy ha 5 kg-os a kutyus, a hűtő fagyasztós részébe is elfér kb egy heti kaja.

2017. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

35 kilós a kutyus...

Nem tudok/fogok ez miatt fagyasztót venni, panelban el se férne.

2017. máj. 22. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a két-három naponta bevásárlás (egy-két napig sima hűtőben is tudod tárolni), esetleg segíthet még, ha tudsz húst szárítani (aszalni), mert úgy hűtő nélkül is tudod tovább tárolni a nem-csontosokat.
2017. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És az ugy jó ha mindig frissen adom neki? Mert azt hallottam hogy legalább két hétig kell fagyasztani.

Vagy jobb ha főzöm?

2017. máj. 22. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Hogy fér el a panelben egy 35 kilós kutya ha egy fagyasztó nem? Nem úgy választunk házi kedvencet hogy mindent meg tudjunk neki adni? Végül is egy ló is elfér az erkélyen csak a zabnak nem lesz hely.
2017. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Mit vártál, milyen válaszokat?

Ha nincs meg a feltétele a nyers hús etetésnek, akkor nem etetsz nyers hússal.

Panel-36 nm-42 kilós kutya.

Megoldottam, hogy legyen egy 4 fiókos fagyasztó szekrényem, mert ragaszkodtam a hús etetéshez.

2017. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fagyasztás a paraziták, elsősorban férgek miatt kell. Ha emberi fogyasztásra árult húst veszel neki, és kerülöd a vadhúst, pluszban rendszeresen féreghajtózol, akkor nem lesz baja tőle. Azt viszont remélem tudod, hogy sertéshúst nem szabad nyersen etetni (sem semmilyen sertés alkotórészt).

Azért én javaslom, hogy ha bejön a BARF etetés, akkor egy idő után valami kisebb fagyasztót, akár használtan, szerezz be, mert sokat tud könnyíteni az ember életén.

2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!