Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az Amerikai...

Mi a különbség az Amerikai Staffordshire Terrier és az Angol Staffordsire Terrier között?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem a viszonyokat. Van külön standardjuk vagy mi a különbség? Meg van a Staffordshire Bullterrier is. Hogy van ez?
2010. máj. 16. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Amerikai Staffordshire terrier!!!

Angol elődjéhez, a staffordshire bullterrierhez hasonló, de annál magasabb, nehezebb,tekintélyesebb megjelenésű eb. Rendkívűl erős, de az emberrel szemben többnyire nem roszindulatú.

2010. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Staff:

[link]


Angol staff bull:

[link]


Az angol staffordshire terrier,meg a staffordshire terrier az asszem egyenlő az angol staffordshire bullterrierrel :) :) De ha nem akkor elnézést :)


A fenti képen láthatók kutyák között,nekem szemmel látható a különbség, két különböző fajta,önálló standarddal.

A stafibbullok kisebbek,tömörebbek,és mint a nevében is benne van bullos a feje,tehát erősebb a fang,szélesebb a koponya és rövidebb az orr.

2010. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Wáá hülye vagyok.

Az angol staffordshire és a staffordhire bullterrier az egyenlő az angol staffordshire bullterrierrel.

Már én is keverem a szezonz a fazonnal,bocsi.

Tehát két fajtáról van szó: Angol staffordhire bullterrier és Amerikai staffordhire terrier.

2010. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Így már érthető. Azt hittem három különböző van.
2010. máj. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!