Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben mit lehet...

Ilyen esetben mit lehet tenni? Felrúghatom kutyástul?!

Figyelt kérdés

Megyek kutyámmal pórázon, egy nő kint ül a ház előtt a lépcsőn, két kutyája (beagle meg egy csivava) póráz nélkül mellette. Már messziről ugatnak a kutyák, nő csak dumál, kutyák megindulnak kutyám felé, elkezdik csattogtatni a fogukat morogva meg csak ugatnak folyamatosan kutyám körül. Ránézek a nőre mosolyogva néz. Odaszólok neki, hogy hívja vissza a kutyáit, legyen szíves!! Erre morzsi gyere ide, kutya sz@rik a fejére, nekem kellett a kutyákat elzavarnom, hogy takarodjatok, meg ordibáltam már mert nem képes visszahívni őket, mondom póráz ember, közterület, de ugyanúgy sz@rt rá. Legközelebb felrugdoshatom a kutyáit és hívhatok közterest a póráz nélküli idegbeteg kutyák miatt, illetve a felelőtlen bal ....f@x gazda miatt ?????

Kösssz ha válaszolsz !!



2017. máj. 22. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a közterület felügyelőnek. Ő majd megbünteti.
2017. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bella55 válasza:
74%

nyugottan!!!!!!!!

nekem is volt már ilyen!

megyek a kutyusommal/(rottweiler) ott jön egy nő egy vizslával (póráz nélkül) és a kutya szaladgál össze vissza.mondom ha az a kutya idejön az enyém széttépi és még én leszek a hibás érte.!

oda mentem a nőhöz és mondtam neki fogja meg a kutyáját de k@rva gyorsan mert hívom a közterületest azt neki annyi!meg mi az hogy nem veszi fel a kutya után a sz@art,??elképesztő a mai világ...

és bocsánat ha csúnyát írtam volna...csak ez az igazság

2017. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, huu hát naggyon felhuzott ... Az én kutyám meg rohadtul nme védi meg magát, szval kénytelen leszek helyette megtennem, azt megmondom önvédelem 👌✊✌
2017. máj. 22. 15:56
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem kell felrúgni senkit. Legközelebb pitbullal menj...:D
2017. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Cane corso van tervben, de nem lenne célom megetni vele, de lehet átgondolom amit mondtál, kosz az infot 😉😂✌
2017. máj. 22. 16:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer az volt, hogy az en kutyám pórázon volt, es kiszakadt egy kutya aki előtte soha nem volt utcán, szóval eleg ideg beteg volt. Gondolkodás es ok nélkül rátámadt a kutyamra!! En bele rúgtam, mert nem tudtam más tenni,(16/l) a nyakára ra harapott az a dög, erre kiszól a "gazdája" h mit képzelek h megrugom a kutyáját!?!?!

Na erre varrjon valaki gombot! Idióták-.-" az ilyenek

2017. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én másnap mentem volna az orvosi számlával a drága gazdájához + tuti beszóltam volna neki, hogy majd ha megtanulja megnevelni a kutyáját és saját területen belül tartani, akkor pofázhat !
2017. máj. 22. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Próbalj másfele sétálni, vagy ilyenkor fogod a kutyát és hazaviszed. Aztán beadod menhelyre, ha nem veszik be esetleg megtartod. 14 napig "keresed" a gazd@ját utána csinálsz vele amit akarsz. Ha kicsit megneveled (és nem szereted meg) hirdetheted ingyen elvihetőkent.
2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát én biztos nem viszem haza .. Nem az én felelősségem .. Ő kutyája, nevelje meg ő ..

Meg ennyi erővel az összes idióta kutyát vigyem haza, levéve ezzel a felelősséget a "gazdája" válláról ?

De lehet azt megcsinálom, hogy elviszem a sintértelepre.

2017. máj. 22. 18:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, #2: Ő sem szedi fel a sz@rt utánuk. Csak kiengedi őket a ház elé póráz nélkül, azok meg szrnak hugyoznak virágba, mindenhova, meg mindenkinek mennek neki. Már 2x eljátszotta ezt velem a drága gazdája. Nem lehet őket kikerülni sem, mert észrevesz azt utánunk fut vinnyogva. Máskor is csak elsiettem tőlük meg szóltam a gazdájuknak, hogy dogja már vissza őket, mert rohadtul nem vicces. De ez meg már nme állapot, hogy nekem kell szólni meg elzavarni a kutyáit, mert szarik rá, hogy mit csinálnak. De akkor se csodálkozzon majd és ne is szólhon egy szót se, ha felrugdosom őket meg kiosztom a gazdájukat .. De rájuk fogom hívni a köztereseket .. Feljelentem a g...cibe .. Elegem volt ..
2017. máj. 22. 19:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!