Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szétrágja a csereszny...

A kutyám szétrágja a cseresznyemagot, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A kertben van egy hatalmas cseresznyefa, szóval alatta mindig van 1 tonna cseresznye. Amikor a kutyám kint van, egész idő alatt csak ezeket rágja, és a magját is szétrágja, még a kedvenc botját is eldobja értük. Tudom, hogy ez nem jó neki, de jelenleg nem látok jó megoldást arra, hogy ezt meg tudjam akadályozni. (Igen, folyton gereblyézek, de 10 perc alatt ugyanannyi lehullik, mint előtte.) Valaki tudna segíteni?

2017. máj. 22. 16:15
 1/7 anonim válasza:
Lehet valami vitamin vagy ásványi só hiánya van azért csinálja.
2017. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elkeríteni a cseresznyefát, amíg terem?
2017. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, köszi. Azt elfelejtettem írni, hogy 7 hónapos Jack Russel terrier (kistestű)
2017. máj. 22. 16:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fa alatt lévő terület kb az udvar felét teszi ki. Amúgy jó ötlet, köszi.
2017. máj. 22. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A gazzdit távoltartani a kutyától.
2017. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. máj. 22. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nalunk is problema lesz. Mi azt talaltuk ki hogy a torzsre fel fogunk erositeni egy halot amit kifeszitunk.igy abba fog potyogni a cseresznye nagyja legalabb.


De nem tudom be fog e valni. Es a mi kutyaink is mindent felzabalnak...

2017. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!