Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért iszik kevesebbet a kutyám?

Miért iszik kevesebbet a kutyám?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdődött. Eddig naponta 1,5dl vizet ivott kb ami elméletileg normálisnak számít (6 éves 4kg-os csivava), de mostanában kb ennek a felét issza meg egy nap. Az étvágyával és viselkedésével semmi gond nincsen csak ennyi. Szoktam neki adni sárgarépát meg uborkát is mivel ennek is magas a viztartalma. Ma elvittem állatorvoshoz, mondom kérek egy hasi ultrahangot, hogy tudjam minden rendben van-es a veséivel de az "orvos" csak annyit mondott, hogy megtudja ultrahangozni de ő abból nem tud semmit sem majd ha a másik orvos lesz vigyem vissza. Annyit mondott, hogy szép az ínye a fogai is rendben vannak, nincsen láza sem. A nyirokcsomók rendben vannak, a szőre szép fényes nincs kiszáradva a kutya. Vettem neki egy állítólag nagyon jó multivitamint az aszisztens tanácsára. Szerintetek lehet gond? Visszavigyem egyáltalán holnap? Szegényem annyira stresszben van ha oda megyünk, hogy szerintem többet ártok vele mint használok. Minden szarért viszem szegényt már hülyének néznek de nagyon féltem és imádom.
2017. máj. 22. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Merg idoiota vagy, mit szamolgatod mennyit iszik ha kell neki ugyis iszik. Te mondtad eszik jatszik ergo nincs baja. Nem kell tulfelteni, amugy is nyomorek a fajta
2017. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nem lehet, hogy picit túlaggódod? Nekem pl. fogalmam sincs, pontosan mennyit iszik a kutyám. Minden nap kap friss vizet, de nem nézegetem, mennyi hiányzik belőle.

Szerintem ha egészségesnek látod, vidám, jó étvágyú, mozgékony, tehát nem változott a viselkedése, addig nem kell aggódnod. Egy kutyán látszik, ha rosszul érzi magát valamiért.

2017. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok az idióta mert én beszélek így ismeretlenül másokkal igaz? Elnézést kérek, hogy szeretem a kutyámat és nem vagyok egy nyomorék szaréletű állatkínzó.
2017. máj. 22. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az uborka és a répa miatt iszik kevesebbet, hacsak nem napokkal a felfedezésed után kezdted el adni neki. Ebben az esetben nem tudom, de én csak akkor kezdenék el aggódni, ha drasztikusan csökkenne a vízivási igénye.
2017. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és, ahogy öregszenek, egyre kevesebbet isznak. Ezt elfelejtettem, bocsi.
2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel eteted? Nem változott semmi abban, amit eszik, mióta ez fennáll?
2017. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Royal Canin tápot kap ( nagyon keveset eszik tápból ) mellette szoktam neki adni hetente májat. Húst kap szinte minden nap, plusz amiből mi eszünk és szabad kapnia abból adok neki.
2017. máj. 22. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Vérképből többet tudsz meg a veséjéről, de ha már viszed, lehet együtt az ultrahanggal. Egy kivizsgálás sosem árt.
2017. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfogom csináltatni és legalább megnyugszom. Aztán én is felkeresek egy pszichologust 😂 mert ezzel a túlféltésemmel már a családomat is kikészítem idegileg.
2017. máj. 22. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#9: az nem artana es nem csodalom h kikeszited a csaladodat pff ... xD
2017. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!