Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg egy 2hónapos...

Hogy oldjam meg egy 2hónapos kutyánál éjszaka az üritést?

Figyelt kérdés
most hozok egy két hónapos kiskuytyát a 2. emeletre és nem tudom hogy fogom megoldani az üritését éjszaka mert úgy tudom 2-3 óránként pisilnek...
2008. okt. 15. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a kutyapelenka jó.evés,ivás után tedd rá,és ha sikerül,dicsérd meg nagyon!
2008. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
ezt én sem tudom sajnos de engem is nagyon érdekel és én is kérem h ha valaki tud erre választ akkor válaszoljon!!!
2008. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kutyapelenka, vagy pedig beállítod az ébresztőd és akkor leviszed. Utóbbi elég macerás, de így könnyebben rászokik a szobatisztaságra.
2008. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mocskosul drága a kutyapelus.10db ezer ft..

Mi a gyógyszertárban szoktunk venni neki pelust(betegpelenka néven)és itt 1db 50ft,szal ezerért máár jóval többet veszek mint 10db..Én 2 naponta szoktam cserélni,mivel naponta 1-2-szer pisil rá,mert ugye a többit lent végzi el.Az én kutyusom egy nap 1-szer rápisil,másszor mellé 1 centivel.De volt olyan is h teljesen máshova.Az én yorkim 5 hnapos,és 4 hnapos kora óta használjuk a pelust.Szal nekünk egy ismink ajánlotta,és mondta h az ő kutyusa fél éve használja,de még mindig vannak mellépisilések.Szal nemkönnyű rászoktatni,de a legkönnyebb-Megdícsérni ha odapisil,leszídni ha mellé.De fontos h azonnal dícsérjük/szídjuk,mert a kutyus utólag nem tudja kapcsolni a dolgokat a történtekhez:))

Rem.Tudtam segíteni:))

2008. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is próbáltam a gyógyszertári betegpelenkát,de nem jött be!sokkal hamarabb átázott,csupa pisi lett a parketta egy pisi után is.mi a fressnapfba vesszük,1600ft a 16dbos.nálunk 2kutyus van,külön van mindkettőnek,mert nem mennek ugyanoda.én is 2naponta cserélem.
2008. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendszeresen leviszed a kiskutyát napközben, 2-3 óránként, hamar meg fogja tanulni, hogy a dolgát odalent végezze. Eleinte be fog még pisilni éjszaka, de ha gyakran leviszed, és lent alaposan megdícséred, miután elvégezte a dolgát, gyorsan megtanulja, és szobatiszta lesz. Mert a saját helyükre nem piszkítanak, ezt hamar felfogják. A pelenkának az lehet a hátránya, hogy rászokik a kutya, és a későbbiekben is el fogja végezni a dolgát a lakásban, ami azért nem éppen gusztusos. Az én kutyusom kennelben van, csak hétvégente mentünk haza a panelba és nagyon gyorsan megtanulta, hogy ne piszkítson be se a lakásba, se a kennelbe, köszönhetően a sok sétának.
2008. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok,és csak annyit szeretnék,h a betegpelus, vastagabb mint a kutyapelus:))

Mi is a parkcenterben vettünk kutyapelust,de nekünk az ázott át,így tértünk rá a betegpelusra,ami idáig még sosem ázott át:)) Pedig nekem yorkim van,aki köztudottan nem pisil sokat:))

2008. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én vagyok akinek nem jött be a betegpelenka.nekem is yorkijaim vannak.:-)

leget,hogy rossz helyen vettem sztk-ba.zöld volt,és iszonyatos anyaga volt.megnézem máshol is,mert ez igy elég drága.2naponta 2pelenka!

2008. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a vállaszokat:)
2008. okt. 20. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!