Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözünk, és nem marad...

Költözünk, és nem marad kutyatáp! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken költözök a kutyàmmal, de már csak annyi tápja van, ami szombatig tart ki neki. Azt persze el tudom vinni magammal. Olyan helyre költözünk, ami mellett van Fressnapf, de ő olyat eszik amit Fresiben nem lehet kapni. Viszont pont most akartam új tápra átállni. Olyanra, ami Fresiben szintén nem kapható. Mit tegyek? Eddig netröl rendeltem, de az péntekig nem érne ide a mostani címemre, az újba meg nem merem berendelni úgy hogy nem vagyok ott.

Az jó, ha amint tudok (pénteken vagy szombaton) elmegyek Fresibe, ott veszek valami tápot ha lehet 1 kg-os kiszerelésben, és addig azt etetem a kutyával, még a netről rendelt meg nem jön?


2017. máj. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit túldimenzionáltad ezt a kaja kérdést!
2017. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Vagy veszel ideiglenesen, vagy főzöl neki. Én azt csináltam, mikor megcsúsztam a rendeléssel. Csirkemellet főztem neki pár napra + zöldségek, nem volt semmi baja. Viszont így, hogy új tápot akarsz nem tudod keverni a régivel. Nem tragédia szerintem, én simán rendelném az újat, ez most így jött ki.
2017. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért látszik sokan mennyire nincsenek tisztában a kutya emésztésével meg úgy az ételekkel sem igazán. A főzés során sok tápanyag elveszik a húsból. A kutyának számít. Nyersen jobb lenne neki a csirke. És nem, nem fog tőle megveszni. Ezt csak a buta emberek hiszik. Fertőzést sem kap, mivel a kutyának több a gyomorsava és amúgyis illik negyedévente féregteleníteni. A zöldséget és gyümölcsöt pedig reszelni vagy turmixolni kell. És mit lehet adni ? Répát, céklát, cukkinit, almát, spenótot főleg. Főtt és nyers kaját soha nem keverve adunk a kutyának, mert ebből probléma lehet, mivel más az emésztési idejük. Tápot sem keverünk főtt hússal, de még nyerssel sem. Tudom, hogy sokan nem így csinálják, de Magyarországon a béka feneke alatt van az állatartási kultúra (is).
2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem isten háta mögötti faluba költözöl, ha lesz Fressnapf.

Akkor nyilván van a környéken állateledeles bolt is. Onnan tudsz venni kis kiszerelésben amit akarsz.


Én sosem rendelek netről, és nem tárolok 15 kg-os zsákot, hanem mindig csak 2-3 kg-ot veszek a kutyámnak kimérve. Brit Premiumot eszik, közepes testű.


Ne parázz rá erre a témára ennyire.

2017. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendeld meg pikpakpontra, vagy valamelyik ismerősödhöz.
2017. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagy testü kutyàm van, nem nagyon érné meg mindig kimérve venni 3 kg-t. Egy hétig se tartana.

De most megfogadom a tanàcsod és keresek egy kimérős helyet addig amíg megjön a táp.

2017. máj. 24. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

És nincs egy munkahely,barát,szülő vagy jó szomszéd ahová rendelheted??


Mi is rendelünk mindig. Anyum munkahelyére viszik,mert reggel fel 9től este 6 ig mindig van ott vki. Ha éppen anyum házon kívül van akkor szól a kollégáknak,meg ott hagyja a pénzt.

De rendeltem én már munkahelyemre is.

2017. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs senki, egyedül költözöm egy idegen helyre.
2017. máj. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!