Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet két kan kutyát...

Nyunyoo kérdése:

Hogy lehet két kan kutyát össze szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves Rottweilerem és most szeretnék mellè venni egy kölyök Pittbullt. Csak félek, hogy a roti nem fogja el fogadni a kiskutyàt. Tudnátok tippet adni hogyan szoktasam majd őket össze?
2017. máj. 25. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt ivartalanítani, egyébként ivarérés után darabokra szedik egymást!

Más opció nincs, ne is próbálkozz!

2017. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az 1-nek, de még úgy is belejátszhat az első kutya féltékenysége.

Egyik sem olyan kutya, amelyik megtűrné a vetélytársat, ezért én inkább lebeszélnélek a vásárlásról.

Vagy nőtény pittbullt vegyél, de azt meg azért ivartalanítsd, hogy ne legyen egy évben kétszer keverék szaporulat.

2017. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is mindenképpen ivartalanítsd a rotit, majd a pitbullt is, ha elég nagy lesz hozzá.

Másrészt, neked kell tudnod, hogy a rotid hogy áll a többi kutyához. Hordod-e kiskorától kutyák közé, játszani, bandázni, és hogyan reagál a többiekre, kölykökre, kanokra stb. A kutyád viselkedését ismerve magad is meg tudod válaszolni a kérdést.


Ha a rotit viszont eddig nem hordtad kutyák közé, vagy támadóan lép fel a többi kutyával, akkor először is szocializáld és neveld a rotit, addig nem érdemes másik kutyát vinni mellé. A pitnél is kiemelten fontos a korai szocializáció a többi kutyával.

2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jobban utána jártam a dolgoknak. Utána olvastam és megkérdeztem az állat orvosunkat is. Azt mondta addig nem lesz gond mig a gazda a falkavezér és amig nincs tüzelő szuka a közelben, mert addig nem fogják úgy gondolni, hogy lenne értelme a harcnak.Meg majd maguk között el döntik, hogy ki áll feljebb a rangsorban. Valószínű,hogy a Roti lesz, mert ő az idősebb meg ő nagyobb darab is. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát🙂
2017. máj. 29. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az állatorvosotokkal.

12 éves korom óta van kutyám, sőt kutyáim és most 65 éves vagyok.

Soha, egyetlen kankutyám nem fogadott el másik kant a környezetében.

A legenyhébb az volt, ha többszörös verekedés után az egyik félelmében megadta magát, de soha nem volt boldog, ezért el is kellett ajándékozni.

A szomszédságomban egyik tüzelő nőstény tépte szét a másik tüzelő nőstényt.

Állatorvosban is van tudálékos, hülye és tudatlan ...

2017. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-el!

Milyen állatorvos az, akinek nem az első szava az ivartalanítás?

Amellett ez meg milyen baromság, hogy

"Meg majd maguk között el döntik, hogy ki áll feljebb a rangsorban."

Pont ez a probléma!

Hogy mire eldöntik, addig az egyik nagyon súlyosan, akár életveszélyesen sérülhet!

Nem értlek sem téged, sem az állatorvost!

Szegény kutyák!

2017. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neki 3 kanja van es nincsenek ki ivartalanitva szoval csak tudja mit beszel...
2017. máj. 29. 21:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es en egy szoval nem irtam hogy nem fogom oket ki ivartalanitani..
2017. máj. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!