Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű könnyen nevelhető...

Kistestű könnyen nevelhető fajtát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
kis vagy közepes testű kutyát keresek, minimum 4-5 maximum 10-15 kiló között. Könnyen tanítható, energikus játékos fajtát keresek. benti tartás, heti 4x 2 óra és 3x 2,5-3 óra hosszú sétát (az eü. sétákat nem beleszámítva) tudnék neki biztosítani.

2017. máj. 25. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Cavalier King Charles spániel vagy uszkár. Nekünk ők vannak és mindkettő tökéletes kutya ♥
2017. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem a spánielekből inkább a cocker tetszik, az uszkár valahogy nem az esetem.
2017. máj. 25. 21:04
 3/8 anonim válasza:

Nekünk középuszkár volt, nagyon szerettük, nem nyírtuk pompomosra, ha az a bajod vele :) Nagyon okos volt és energikus, gyorsabb volt a macskáknál és 7 éves koráig átmászott mindenféle kerítésen. Igaz, kertesházban neveltük,

A törpeuszkárok agresszívebbek állítólag.

2017. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bichonok.

Az uszkárra pedig pont illik a leírásod. Nem muszáj olyan hülye fazonra nyiratni ám. :) Normális nyírással sem tetszik?

Intelligens, okos kutyák.

2017. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem a kinézete nem tetszik hanem maga az uszkár. Őszintén nem tudom miért de nem. Gondolod hogy a Bichonok jók lennének? azok nem túl kicsik? Bírnak ennyi sétát?
2017. máj. 25. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egészségesek (jó tenyésztőtől kell venni!), és nincsenek elhizlalva, akkor bírják.

Egyébként menhelyen is körülnézhetsz kutya-ügyben, ha nem ragaszkodsz a fajtatisztasághoz. A gondozók tudnak segíteni a választásban.

2017. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beagle szerintem jo lenne. Nem nagy, közepesen okos, barátságos, és sztem a sétákat is bírná.🐶🐾
2017. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
viszont nagyon makacs, kicsit sem könnyen nevelhető.
2017. máj. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!