Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes megprobalni a nyers...

Érdemes megprobalni a nyers csirkét ha allergiás volt a csirkes tápra?

Figyelt kérdés
Barfozni szeretnek
2017. máj. 26. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy van olyan hogy a nyersre nem allergizal aznap kutya aki a tápra Igen.
2017. máj. 26. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg allergiàs rá? Lett teszt csináltatva? Mert elég sokszor van hogy csak ráfogják hogy csirke allergiás, közben meg nem. (Egyébként sokkal több olyan kutya van, aki a bárànyra allergiàs, mint a csirkére.)

Ha meg tényleg az, akkor jó h.üle vagy hogy azzal akarod etetni...

2017. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
ha allergiás a csirkére akkor a szín tiszta csirkére hogy ne lenne? Egyébként más ha a kutyának csirkeallergiája van vagy ha szója allergiája. A tápban lévő csirkéket többnyire szójával tömik, így ha te olyan csirkét adsz ami soha nem evett szóját nem lesz gond. Csak ehhez tudni kell mire is allergiás a kutya és találni kell egy olyan helyet ahol nem szójával etetik a csirkéket.
2017. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként barfozni nem csak csirkével lehet.
2017. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem csak azzal lehet.

De eloszor egy könnyebb hússal lenne jó kezdeni

2017. máj. 26. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes bizony. Láttam már olyan kutyát, hogy a csirkét simán megeszi, de a csirkés táptól vakarózik és szenved. Egy táp amúgyis teli van mesterséges szeméttel.
2017. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni. nagyon sokszor a nyersre nem lesz allergiás a kutya. teljesen más a tápban fellelhető "csirke".
2017. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként barfot érdemes csirkével vagy nyúllal kezdeni. Ezek puha húsok. A liba keményebb. A marha, ló, szarvas, hal ráér 2-3 hét után, ha megszokta a nyers csirkét / nyulat. Disznót szerintem hanyagold. Az a biztos.
2017. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!