Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú kutyám ivartalan, ha...

Urban Era kérdése:

A fiú kutyám ivartalan, ha veszek melle egy lányt de azt nem ivartalanitom nem lesz kiskutya?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hulye tudom hogy alapjaraton nem kene de olyan mintha "rosszul sikerult" volna a mutet :D tudom hulyeseg de a kutyam neha szerelmeskedni akar a kezemmel vagy labammal :D

2017. máj. 26. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az dominancia nem párzás. Egyébként lehet hogy lenne mert 100% biztos kerítés nincs és 0-24 ben sem tudsz a kutyára figyelni(kóbor kanok)
2017. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felügyelet nelkul nincs kiengedve, nappal a hazban van a kutyám sétánál pedig szinten velem van. Tehat csak az en kutyammal lenne osszezarva.
2017. máj. 26. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem lesz kiskutyus. Viszont mikor a kezedet akarja felcsinálni igazából azt fejezi ki hogy nem te vagy a főnök hanem ő. Ezt nem szabad hagyni.
2017. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért fiú kutya, te nem tudni magyar?
2017. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dominál a kutyád, ne hagyd. Az én ivartalan kan kutyám egy ideiglenes szuka (ivaros) kutyával próbálkozott, nem keveset, de nem dominancia volt, mert alapvetően mindent átengedett neki, addig nem evett a saját táljából, amíg a szuka be nem fejezte, nem feküdt soha a szuka mellé, ha a szuka mellé feküdt,ő átment máshova, stb. Viszont a másik kan kutyámmal meg nem csinal ilyeneket, ott normál odakapás van, ha az egyik sok a másiknak. (Azt hagyom mert az amolyan figyelneztető)
2017. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem lenne!!!!. 4 kutyàm van ebből 2 kan 2 szuka és a kanok ivartalnítva vannak, nem sokára tüzelnek a szukák, de a srácokat nem érdekli. Már 7 éve együtt vannak. Az első évben volt gond, akkor ment volna az akció, azért vittem őket ivartalanítani.
2017. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fognak párosodni, jó a műtét ( csak te vagy egy icipicit alul informált, majd kifejtem, miért), de érdemes lenne a szuka kutyust is ivartalanítani, kisebb lesz idős korban az emlődaganat kialakulásának esélye. :)


Na szóval, párzómozdulatok végzése emberen/állaton a dominancia jele. Ezt nem szabad hagyni! A kutyád meg van győződve róla, hogy nem te vagy a falkavezér. Különböző helyzetek teremtésével( pl. te mész be mindenhová először, hozzányúlsz az ételéhez)megerősítheted pozíciódat.

2017. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!