Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc kutyafajtátok? Vagy a keverékeket szeretitek? 🐶🐶🐶

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek és miért? Jó és rossz tulajdonságokat is írjatok légyszi a választott kutyihoz. Saját kutyusotokról is mesélhettek. Privit nem kérek, köszönöm. 😋

2017. máj. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Az orosz fekete terrier a kedvencem. Nagyon okosak, engedelmesek, lehet velük őrző védőzni. Jól tudnak alkalmazkodni és gyönyörűek.


A sajátom egy akita. Folyton makacskodik, nem fogad szót csak ritkán. Nem tud viselkedni folyton depizik, mindig baj van vele... játszani nem nagyon szeret, borzalom nehéz nevelni...

2017. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim a magyar agarak, szerintem a legszebb kutyafajta.

Viszont most 2 mentett kutyám van (egy beagle és foxi keverék).

2017. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én keverék párti vagyok, fokozottan igaz rájuk, hogy "megismételhetetlenek":) - most egy kuvaszra hasonlító, mentett mixem van
2017. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyát szeretek, a meghatározhatatlan eredetű szőrgombócok állnak hozzám a legközelebb. Néhai kutyám puli-avilágonsenkinemtudjami hibrid volt, egyszeri és megismételhetetlen. Még a testvérei sem hasonlítottak rá.
2017. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a mudi. Nagyon okos, szeret tanulni, de sajnos érzékeny és makacs.

Német juhászom van, ő a tökéletes kutya. :) Engedelmes, barátságos, hűséges. Rossz tulajdonsága, hogy nem szereti a nagytestű szukákat és elég domináns.

2017. máj. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Németjuhász és labrador a 2 kedvenc.De a keverékeket jobban szeretem.Azokból is a labrador és németjuhász keverékeket.
2017. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvencem a csivava, mudi és a beagle. Csivava keverékem van, egyszerűen imádom, miatta kedveltem meg a csivavákat. Viszont alapból imádom az összes keveréket, mondhatni keverék-párti vagyok, mert valóban egyediek. :)
2017. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc kutyafajtáim: GOLDEN RETRIEVER😍, husky😍, border collie😍

A keverékeket is szeretem. Most van az első fajtiszta kutyám, az előző három keverék volt💝. Golden retriever+németjuhász, Golden retriever+Labrador, Border collie+husky

💖💖💖 Imádtam mindegyiket💖💝

2017. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem border colliem van. A kedvenc fajtáim meg tervueren, aussie, husky, leonbergi és berni pásztor 😍
2019. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!