Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hasmenése ellen mit...

A kutyám hasmenése ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eleinte Tesco konzervet kapott, de hasmenése volt + fogyott, úgyhogy frieskiesre váltottunk. Ettől csak a fogyás szűnt meg, a hasmenés nem. Utána az Eukanuba lamb + rice-t próbáltuk, ettől megszűnt a hasmenése. Amikor elfogyott, Eukanuba jogging + agility tápot vettünk neki. Ettől gyönyörűen izmosodott, de hasmenése lett. A lamb and rice-ra nem akarunk visszaállni, mert agilityzik és a j+a táp védi az ízületeket és magas aktivitású kutyáknak való. Tudtok ajánlani valami hasonló minőségű tápot, ami magas aktivitású kutyáknak van, védi az ízületeket és a hasmenést is megszűnteti?

Egyébként 1,5 éves mudi és többször voltunk állatorvosnál de ő se tudott jobbat annál, minthogy ad valami diétás tápot. Most az Acana Sport & Agility tápot néztem ki, erről mit tudtok?


2008. okt. 15. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Acana nagyon jó táp. De miért nem adtátok tovább azt a tápot, amitől nnem volt hasmenése? Miért kell egyfolytában váltogatni a tápot? Ha a(Z) Eukanuba lamb3rice bevált, miért nem azt adjátok tovább? Ez a kutyának nem jó, hogy egyfolytában váltogatjátok .
2008. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most jótápot vettél neki..

adhatsz mellé béres cseppet, a kutyámnak használt, de elmehetsz az állatpatikába bolus astridgens nevű készíítmény bélhurutra jó kutyának.

2008. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hasmenés ellen Hasfutás
2008. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért hagytuk abba a lamb + ricet, mert elég intenzív terhelés van az ízületein, ugyanis imád mindenfélét átugrani, a jogging & agility direkt ilyen kutyáknak van. De szerintem ha a gyakori tápváltás lenne a probléma, akkor már megoldódott volna ennyi idő alatt, mert már a felét elfogyaszotta.

2008. okt. 18. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én állatorvosom azt mondta hogy ilyen Tesco, Chappi, Darling, Frieskis konzervekbe minden sz ..t beletesznek, telenyomatják mü izesítésse, hát persze hogy a kutyusoknak izlik, viszont semmi tápláló nincs benne. Az állatorvosoknál vehetsz tápot a kutyidnak, én a Royal cannin veterinary junior mediumot veszem egy éves koráig a kutyusaimnak. Nekem ez nagyon bevált, gyönyörüen izmosodtak, kifejlödtek es csak úgy csillog villog a bundájuk.
2008. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ám keverni is azokat a tápokat... Egy rész olyan, amitől nincs hasmenés, meg egy rész, ami tele van energiával. Ezen felül vitaminokkal meg egy csomó kiegészítővel lehet óvni az ízületeket, meg ha nagyon nem megy a dolog, rizzsel keverheted a kaját, az megfogja a hasmenést.
2008. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!