Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcan mit csinaljak. Ha a...

Az utcan mit csinaljak. Ha a kutyamnak hasmenese van?

Figyelt kérdés
ugy ertem tudom hogy fel kell szedni de amikor olyan hig akkor mit lehet tenni?multkor igy jartam de nem tudtam mivel felszedni.

2017. máj. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan híg mintha leves lenne akkor vagy hagyd ott, vagy vigyél magaddal egy kis vizet és leöntöd.
2017. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nagyon semmit sem tehetsz. Ha van nálad víz, öntsd le. Kutyasuliban mi tartunk erre homokot. De ha nincs semmi, akkor emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ez a kivételes eset, amikor nem lehet mit tenni.
2017. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én pici kora óta úgy szoktattam a kutyám, hogy amikor forog és lekuporodik kakilni, odateszek egy újságot és arra pottyant.

Mindig vannak akik megcsodálják a "produkciót" pedig olyan egyszerű és a kutyát nem is zavarja.

Utána nem kell markolásznom a meleg kakát, hanem csak összecsomagolom és beleteszem a nejlonba, aztán otthon a kapu alatt irány a kuka.

Nagyobb baj, hogy mitől ilyen folyós a kutyád széklete?

Mert ez lehet komoly bélgyulladás, bélhurut, máj és epe betegség és millió más.

Állatorvosnál voltál már?

2017. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Ilyenkor tényleg újságpapírt kell tenni a feneke alá.


Vagy újságpapírral felszeded a nagyját, a többit meg papírtörlővel (jó sokat tépj :D ), bezacskózod és kidobod.

2017. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felszeded a nagyját a többire homokot vagy földet szórsz.
2017. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fű közül lehetetlen a fosit felszedni én ott hagyom max ha van vmi föld pl vakond túrás akkor szórók rá egy kicsit. De alapjáraton ezzel nem lehet mit kezdeni.
2017. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg betonra megy az gáz,akkor mindenképpen kell rá vmi föld és úgy felszedni.
2017. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
itt ahol lakom a kornyeken nincs fuves terulet,nehany kisebb fa van csak.meg sok turista van erre.eleg idegesito hogy nem tudom zold reszre vinni.par kilometerre innen mar van olyan hely
2017. máj. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!