Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így vihetem panzióba?

Így vihetem panzióba?

Figyelt kérdés
A kutyám pár hónapja erősen domináns más kutyákkal (egyéves, ivartalan, kan, keverék kutya), főleg azokkal, akik szintén dominánsabb, erőteljesebb típusok. Nagy átlagban jókat játszik mindenkivel, a kezdetektől fogva szocializált, viszont ha mondjuk a futtatóba bejön egy nagyobb testű (mondjuk amstaff, nagyobb golden) kutya, azokra rápörög, vicsorog, nekik megy. Nem nehéz leállítani, őt legalábbis, nem egy erőteljes kutya, csak a szája nagy (ettől még veszélyes, és problémás, tudom). Szabadon, a ligetben ezt pl egyáltalán nem csinálja. Most tervezzük elkezdeni a kutyasulit, a héten lenne az első alkalom, viszont a nyár folyamán szeretnénk elmenni nyaralni. Befogadja így őt egy hétre vmelyik kutyapanzió? Vagy csak a tökéletesen viselkedő kutyákért vállalnak felelősséget?

2017. máj. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a panzióval amit kinéztél, esetleg csinálsz jó előre egy próba napot és akkor ők eldöntik. Nálunk is így volt, hogy megbeszéltünk egyx próba napot amikor reggel oda vittem este elhoztam és megnézték, hogy bírja-e. Esetleg ezt több panzióval is ki tudod próbálni mert apró különbségek vannak.
2017. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb panzió befogadja így is, de előre szólni kell róla, hogy milyen. Ilyenkor nem fogják bandába engedni a többi kutyával, hanem kenneltartásban lesz.
2017. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor egész végig egyedül lesz, bezárva vagy hogyan? mármint játszani nem tud majd senkivel?
2017. máj. 30. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet vinni,csak szólni kell.


Nem mindenhol van állandó kennel tartás!


Egy ismerősöm csak akkor rakja kennelbe az ilyen kutyákat amikor dolgozik mikor haza ér akkor felügyelettel a saját kutyáival van akár kertbe akár bent a házba szóval durván 8-9 órát van egy tágas kifutós kennelben. Többit meg szabadon családi környezetben tölti.


Valószínű a te kutyáddal is ez lesz,hogy felügyelettel lesz össze engedve maximum,de mikor éppen senki nem tud vele foglalkozni akkor kennelben lesz.

2017. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. máj. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!