Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabarát szálláshely van...

Végh Niki30 kérdése:

Kutyabarát szálláshely van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek első sorban ahol a kutyát nem kell a szobába bezárni egész nap amíg Mi strandolunk, esetleg még foglalkoznak is vele. Kenel , zárt terasz vagy olyan udvar ahova csak Mi mehetünk be. Nagyobb fürdőhelyek előnyben. Volt már valaki ilyenben?

2017. máj. 30. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem, elviszed a kutyat a nyaralasra aztan bezarva hagyod valahol? Fura. Amugy vannak kutyas strandok pl. Agardon
2017. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wellness-szállodákra ez nem jellemző már higiéniai okokból sem. Szóval olyat nem fogsz találni, ahol engedik, hogy a saját medencéjükben lubickoljon az eb, és még olyanról sem hallottam, hogy animátor foglalkozna a vendégek kutyáival. Keress inkább kutyabarát panziót természetes vízpart közelében, ott nyaralhattok együtt a kutyussal.
2017. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Siófokon a Hotel Premium Panoramaba be lehet vinni. Le lehet vinni az udvarra is sot meg a balaton partra is kivitték. Siofok televan allatbarat szallassal
2017. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek tényleg nem sok értelme van. Elviszitek nyaralni, aztán bezárjátok. A Balatonon egy csomó helyen vannak kutyás strandok, oda vihetitek magatokkal, ha fürdeni akartok. Más olyan hely, meg nem nagyon van, ahová ne vihetnétek be. Pl. városnézésre, sétára gondolom mehet veletek. Max étterem, de az meg ugye van a kutyabarát hotelnek így oda is le lehet vinni.

Én a Hotel Sopront ajánlom. A kutyák ellátása simán vetekszik egy emberével. Kutyaágyat, jutalomfalatot, tálat, kutyapiszok gyűjtő zacskót a hotel biztosít. A személyzet kutyabarát, a padlót most cserélték le néhány szobában, hogy könnyebben tisztítható legyen. Van a közelben egy éjjel-nappal nyitvatartó állatorvos, ha valami baj lenne. Szerveznek kutyás városnézést, túrát és más programokat.


Egyébként összeszedtem neked néhány helyet, ahol lehet kutyával fürdeni:

Balatonföldvár (Balatonföldvári kutyás fürdőhely)

Délegyháza (Tavirózsa Kemping Strandja)

Balatonboglár (Balatonboglári kutyás fürdőhely)

Fonyód (Fonyódi kutyás strand)

Tihany (Belső-tó)

Velence (Drótszamár kemping strandja)


És a fentebb említett kutyás strandokhoz legközelebb eső panziók, hotelek:

Balatonföldvár: Hotel Három Hattyú ***

Délegyháza: Tavirózsa kemping (lakókocsi, sátor, faház is rendelkezésre áll)

Fonyód: Tappancs apartman


Itt pedig megnézheted szinte az összes magyarországi kutyás szállást, és minden információt megtudhatsz róluk:



Ennek tényleg nem sok értelme van. Elviszitek nyaralni, aztán bezárjátok. A Balatonon egy csomó helyen vannak kutyás strandok, oda vihetitek magatokkal, ha fürdeni akartok. Más olyan hely, meg nem nagyon van, ahová ne vihetnétek be. Pl. városnézésre, sétára gondolom mehet veletek. Max étterem, de az meg ugye van a kutyabarát hotelnek így oda is le lehet vinni.

Én a Hotel Sopront ajánlom. A kutyák ellátása simán vetekszik egy emberével. Kutyaágyat, jutalomfalatot, tálat, kutyapiszok gyűjtő zacskót a hotel biztosít. A személyzet kutyabarát, a padlót most cserélték le néhány szobában, hogy könnyebben tisztítható legyen. Van a közelben egy éjjel-nappal nyitvatartó állatorvos, ha valami baj lenne. Szerveznek kutyás városnézést, túrát és más programokat.


Egyébként összeszedtem neked néhány helyet, ahol lehet kutyával fürdeni:

Balatonföldvár (Balatonföldvári kutyás fürdőhely)

Délegyháza (Tavirózsa Kemping Strandja)

Balatonboglár (Balatonboglári kutyás fürdőhely)

Fonyód (Fonyódi kutyás strand)

Tihany (Belső-tó)

Velence (Drótszamár kemping strandja)


És a fentebb említett kutyás strandokhoz legközelebb eső panziók, hotelek:

Balatonföldvár: Hotel Három Hattyú ***

Délegyháza: Tavirózsa kemping (lakókocsi, sátor, faház is rendelkezésre áll)

Fonyód: Tappancs apartman


Itt pedig megnézheted szinte az összes magyarországi kutyás szállást, és minden információt megtudhatsz róluk:

[link]

Kiválasztod melyik megyében szeretnél megszállni és megmutatja az összes ott megtalálható kutyás szállást.

(Most éppen Veszprém megye van bejelölve, csak így tudtam linkelni)

2017. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Bocsi az előző válaszom kicsit furcsa, mert véletlen bemásoltam a válaszom mégegyszer, bocsi. Na szóval az összes magyarországi kutyás szállásnak a linkje ott van legalul.
2017. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hotel Római a Rómaiparton.
2017. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!