Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen kutyát össze lehet...

Egy ilyen kutyát össze lehet szoktatni egy pici macskával?

Figyelt kérdés

Van egy hat éves németjuhászom, akit macskatéren kicsit elontottam, ugyanis amikor hozzánk került, volt már egy macskánk, aki az első találkozáskor megkapta az orrát. Azóta ő kergetne minden macskát, de kisebb-nagyobb nehézségek árán le lehet állítani.

Most szóba került, hogy magunkhoz vennénk egy kicsi (8 hét körüli) cicát, de a kutya miatt vannak bizonytalanságok.

Azóta találkozott már macskával szemtől szemben, ideiglenesen volt nálam egy barátom cicája. Őt nem bántotta, miután elmagyaráztam neki, hogy nem szabad, de komolyabban nem kezdtünk bele az ismerkedésbe. Most így hat év elteltével jobban tudom, hogy mit hogyan kellett volna, és mit rontottunk el. Szerintetek egy fiatal macskával, aki ráadásul kutya mellett nőtt fel, menne a dolog, vagy a negatív kölyökkori élmények miatt lehetetlen?



2017. jún. 1. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy összelehet. Türelemmel és neveléssel. A kutya majd megszokja hogy a cica is családtag. Eleinte viszont ne legyenek együtt felügyelet nélkül.
2017. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!