Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A japán akita vagy a szibériai...

A japán akita vagy a szibériai husky birja jobban a meleget?

Figyelt kérdés
Pl nyárt, nagyarországon hogyan birnák.

2017. jún. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bent a házban a hideg kövön fekve túl tudják élni a nyarat.
2017. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg attól függ, hogy hány generáció óta van MO-n. De a régebbi magyar tenyészetekből vásárolt állatok közül mindegyik bírja. Illetve úgy álltalánosságban nyílván az akita inu... Neki rövidebb a szőre is és nem olyan hideg, változatosabb helyen él.
2017. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis ugy gondoltam de,pl 1 órás utat birna a dunához ha el akarnám vinni fürödni? Nekünk van árnyékos szoba én oda engedném be,és csak kérdés általánosan melyik birja jobban a meleget kifésült bundával?
2017. jún. 3. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben még egy vizsla sem bír ki 1 óra sétát, hőgutát kap mellesleg a mancsát leégeti a forró aszfalton,talajon.

Nem beszélve arról teljesen felhevült testtel be sem mehet a hideg vízbe,mert könnyen szívleállást okozhat!!!


1 órát szerintem 30 fokba te sem nagyon szívesen sétálnál.


Amúgy már kb 500. kérdésed, de nem fogod fel még mindig.


Amennyiben hajnal 4-5 fele vinnéd 1 órára vagy este 8 után az másabb. De napközben felejtsd el.

2017. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A huskynál az akita jobban bírja.
2017. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!