Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani jó nyaraló...

Tudtok ajánlani jó nyaraló helyet kutyával?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül vízpartra gondolok, Balatonon kívül hova érdemes menni? Kirándulás ilyesmi?
2017. jún. 3. 18:45
 1/3 anonim válasza:

Ezt 1-2 napja írtam egy másik kérdéshez, bemásolom :):

Mi tavasszal voltunk az Őrségben egy hétig, egy kis házat vettünk ki, kutyabarát szállás volt. Ha elmentünk bevásárolni vagy a faluba, a házban maradt, bár nem a legjobban viselte (azért 1-2 nap után megszokta). Mi direkt azért mentünk erdős részre, hogy neki is kaland legyen, imádta. :D Egyik reggel pl. egy őz volt az udvaron, ez a kis hülye olyan boldogan kocogott oda, hogy az őz persze egyből elrohant. :D Azért az fontos, hogy ilyen helyen nagyon behívható legyen a kutya (túrákon mi sem mertük pórázról levenni, mivel nincs ilyen környezethez szokva), de én csak ajánlani tudom. :)


Mi konkrétan az "Erdőszéli lak" nevű házikóba mentünk Őriszentpéteren. Ami negatívum lehet, hogy nincs net a házban, nekünk pont pihentető volt, mert képernyő előtt rohadunk napi 8 órában.

2017. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, nekem 3 nagy kutyám van. Tavaly előtt sok helyre írtam, ami kutyabarátnak van feltüntetve, egészen addig engedték is, amíg a kérdésükre (milyen kutyák) nem mondtam meg, hogy milyenek. Ott gondolkodás nélkül elutasítottak, MINDENHOL, még térítés ellenében is. Azt mondták, hogy ők a kutya alatt inkább kistermetű kutyákat engednek (csivi, pincsi, tacskó stb). Tavaly Horvátba úgy indultunk el, hogy végigkérdezünk minden szállást... 3.ra (!!!) találtunk olyat, ami nincs messze a parttól, és több napra ki lehetett venni....ja és miközben pakoltunk, az apartmankiadó család hozott egy nagy tálat víznek a kutyáknak és 3 jutalomfalatot. Később az ő kutyájukkal bandáztak, mindig velünk jött a partra és pancsiztak. Mondjuk drága volt, nem mondom, de nekünk maximálisan megérte! Mi csak Horvátba megyünk kutyával, mert itthon túlságosan merevek az emberek....
2017. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. jún. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!