Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya repülőn. Mi van, ha egy...

Kutya repülőn. Mi van, ha egy kicsit kisebb a box az előírtnál?

Figyelt kérdés
Amerikába költözünk, visszük a német juhászt is. Már van egy boxa, amit szeret, csak az a baj, hogy az előírtnál kicsit kisebb. Fel tud állni és meg tud fordulni benne, de a fejét egy kicsit le kell hajtania, nem tud teljesen felegyenesedni. Ismerem a kutyámat, az egész utat végig fogja aludni, szerintem őt nem zavarja a box, de attól félek, hogy emiatt nem engednek felszállni. Én meg közben nem merem mondani a férjemnek a problémát, mert amúgy is költséges dolog ilyen messzire költözni, biztos nem lenne boldog, hogy még új box is kell, miközben a régi teljesen jól működik.
2017. jún. 4. 10:06
 1/9 anonim válasza:
21%
Biztos hogy kiakarsz koltozni? irasod alapjan eddig is ra vagy utalva a ferjedre, ha kimentek meg inkabb ra leszel utalva.
2017. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a légitársaságot és megkérdezed?
2017. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Én is kiszeretnék majd költözni egyszer (sok sok év múlva..) és nézelődtem sokat ilyen téren. Előre megbeszéltétek a céggel, hogy vinnétek kutyá is? Én úgy tudom, 15 kg-nal nagyobb kutyát nem lehet a gépen szállítani... ezt olvastam, de remélhetőleg nem így van. A kérdésedre nem igazán tudok válaszolni, de szerintem nem fognak belekötni. Írhatok majd privátot? Nagyon érdekel Amerika, és szeretnék kérdezni majd pár dolgot, ha lehet? :)
2017. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: ez nem a te dolgod.

Második: még nincs meg a jegy, több társaság is szóba jöhet.

Utolsó: bármekkora kutyát lehet szállítani a csomagtérben. Amúgy írhatsz privátot nyugodtan. :)

2017. jún. 4. 10:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nyilván megkérdezem majd a légitársaságot is ha oda kerül a sor, csak hátha valakinek van tapasztalata.
2017. jún. 4. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

A költözés költségeihez képest egy új box ára elenyésző. Ha viszont nem engedik fel a repülőre, akkor az sos megoldás sokkal többe fog kerülni, mint egy új box. Vehetsz használtat is, csak jó legyen a méret.

Viszont ha ennyire nincs pénzetek, akkor nagyon nehéz lesz az újrakezdés Amerikában.

2017. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsaz első időkben az apósomnál fogunk lakni. Egyébként igazad van, inkább veszünk, mint hogy a reptéren mondják azt, hogy nem szállhatunk fel.
2017. jún. 4. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos repülőn akarjátok szállítani a kutyát? Én félnék a csomagtérbe besuvasztani ilyen hosszú útra, túl sok olyan rémtörténetet olvastam, ami arra vonatkozik, hogy szegény állatok nem élték túl az utazást (túl sok/erős altatót nyomtak be nekik, túl hideg volt és megfagytak, lecsökkent a légnyomás és megfulladtak, stb). Most ezek lehet, hogy városi legendák, a fene se tudja, de ennek azért a boxon túl még részletesebben utána néznék.


Amúgy szerintem repülőn azon nem paráznak, hogy valami kisebb, mint az előírt.

2017. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis hogy szállítsák? Hajóval?
2017. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!