Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskósok! Tippek, tanácsok,...

Tacskósok! Tippek, tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap már kérdeztem vele kapcsolatban, de nagyon aggódó vagyok mivel ő az első kutyusom aki tényleg csak tőlem kap meg mindent, ezért kvázi olyan vagyok mint egy nő az első szülött gyermekévely

Olvastam, hogy nem lépcsőzhetnek. 13 lépcsőfokunk van, kutyi meg ki-be jár egész nap, kedve azerint. Ebből lehet gond?

Egyéb tapasztalat tacskóval?



2017. jún. 4. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
13 lepcsofok nem sok, viszont ha sajat, nem tudsz csinálni ra rampat?
2017. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egész nap járkál a lépcsőn fel-le, akkor lehet gond igen, a gerincével. Készíts neki kutyafeljárót a lépcsőre.
2017. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem akarod, hogy rövid időn belül tönkremenjen a gerince, akkor ne engedd, hogy lépcsőzzön...

azt viszont ne veszítsd szem elől, hogy a tacskó kotorékeb, anno kisebb állatok vadászatára használták, ami ma is erősen jelen van a vérükben, nem egy kisbaba, akit babusgatni kell , mert csak a fejedre fog nőni, le kell fektetni a szabályokat

2017. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!