Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elméletileg ki változtatna...

Elméletileg ki változtatna meg a másikat?

Figyelt kérdés

Van már 3 kutyám,így nincs esély újr, max ha rám szakadna a bank és nem kéne munkába járnom :D

De egy kérdés érdekel, úgy is ide hülyék jönnek kérdezősködni, én is beállok a sorba :D


Ha van 2 kutya 2 ellentétes habitussal (az egyik jámbor,nyugodt, kedves, mindenkit szerető, a másik vad, hiperaktív/energikus/ideges, agresszív), akkor ha összeszoknak, melyik fogja eltanulni a másiktól a viselkedést?

Vagy erre gondolom nincs magyarázat, mert mindenhol más lehet a vezér, illetve a gazdának kell utat mutatnia?

(Azt tudom,tapasztaltam, hogy kölyökkutya a nagytól mindent elsajátít, de itt felnőttekre gondolok)


2017. jún. 4. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Amelyik megszerzi a magasabb rangot a falkában (és ez a nyugodt ugyanúgy lehet, mint az energikus). Neveléssel te, mint falkavezér igazíthatsz rajta, de ha sokat vannak egyedül...
2017. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!