Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan fajtát mondani...

Tudnátok olyan fajtát mondani amire ezek a tulajdonságok jellemzőek?

Figyelt kérdés
Kis termetű,Szobakutya,Nem vedlik,a szőre kevés gondozást igényel,Könnyen tanítható,baratsagos,

2017. jún. 4. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat nem igazan találsz ami nem vedlik.
2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor olyan ami kis mertekben vedlik
2017. jún. 4. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kutya, amelyik nem vedlik, csak annyira hullik a szőre, mint az emberi haj. Olyan párosítás viszont, hogy nem vedlik, és a szőre kevés gondozàst igényel, nincs. Ha nem vedlik, akkor gondozni kell a szőrét rendszeresen. Minden nap, vagy 2 naponta ki kell fésülni, és nem lesz szőr a lakásban, csak a fésűben.

Ilyenek a bichonok, az uszkár

2017. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2#Bocsánat a rossz megfogalmazasert pont olyanra gondoltam amit te irtal szivesen kifesulom minden nap ha kell.Köszönöm
2017. jún. 4. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy nehez ajánlani. Amit a 2-es leirt az teljesen korrekt. En azt mondom hogy nézz utana a neten es amelyik külsőre es tulajdonságokra megtetszik olyat próbálj keresni. Mondjuk nem 1000% hogy a neten leit tulajdonsagok mind igazak a kiszemelt kutyára.

Ezt peldanak irom le. Nekem pitbullom van, ügye ennek a fajtának rovid a szőre. Próbáltunk mindent hogy tavasszal megszabaduljunk a sok pici rovid szortol. Minden fesut sot meg azt a lovaknak való puha sorteju kefet is nem vallt be egyik se ugy igazan. Lovas csoportban olvastam hogy a lovaknak vedleskor sokak habkovel szedik ki (tudjatok a sarok reszelesre használt habko). Gondolkoztam rajta tulajdonképpen nagyon hasonló a szoruk. Kipróbáltam hat varázslat volt. Nyugodt szivvel ajánlom ezutan mar a rovid szőrű kutyákat azokkal meg annyi "macera" sincs mint a hosszabb szőrű kutyákkal.

2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Törpe uszkár, bichonok pl. Cserébe ahhoz, hogy ne hullajtsa a szőrét, kb. 3 havonta kozmetikázni kell.
2017. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bichonoknak direktbe nem vedlik, csak akkor jön ki a szőr ha kifésülöd. Viszont mindenap ki kell. Könnyen taníthatóak, az én havám még 10 évesen is nagyon könnyen megtanul egy új trükköt.
2017. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!