Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tud lábra állni a...

Miért nem tud lábra állni a kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap délután nem tudott a hátsó lábaira felállni, de az elsőkön még tudott menni. Aztán ma már az elsőre se tud felállni, mozgatni tudja csak felállni nem, és állandóan nagy szemekkel néz rám és csóválja a farkát is.
2017. jún. 4. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Már tegnap délután el kellett volna vinni orvoshoz, amikor még szombati nap nagyobb eséllyel elértetek volna orvost. Ma is nagy hiba volt hogy nem vittétek el, komoly gondja lehet, mindenképpen ügyeletre kellene vele menni, mert itt valószínűleg nincs senkinek se röntgen szeme se állatorvosi diplomája, a kutyád meg szenved közben.
2017. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyorsan vigyétek el, mondjuk én ebből nem szívproblémára, hanem inkább ízületi gondokra gondolok, de sose tudni.... és persze ez így kevés infó
2017. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Akarmi lehet. Pont most a hetekben koncoltak fel egy srácot egy kutyás csoportban hogy miert nem rohant rogton a dokihoz (ejszaka)... Na szoval ott gyorsan rákérdezett. Olyan válaszokat kapott hogy sérv, bénulás, esetleg vmi metget ehetett, csipo problemat mondtak... Mondtak mindent közben pedig csak meghuzta magat... Szoval barmi lehet sürgősen doki. Írta neki vki hogy o nehany nap múlva temette a kutyajat. Merre laksz? Esetleg vki lehet tud mondani dokit aki elvállalni gyorsan holnap.
2017. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye a gazdája .
2017. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de szvsz ha csóválja a farkát, akkor az nem gerincsérv, nem bénulás.
2017. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En nem mondtam hanem a csoportban levo srac kutyajarol beszeltem hogy mindent mondtak ra es nem jott be. Ezek szerint nem volt ertheto. Arra probaltam ezzel utalni hogy ne itt kerdezzen hanem ORVOS ORVOS ORVOS! En direkt nem is mondtam semmit mert nem vagyok önjelölt orvos aki GYKn osztja az észt aztán lehet be se jon, hanem a kutyának meg nagyi baja lesz. Csak az orvos tud biztosat mondani. Igy látatlanban legnehezebb aksrmit is saccolni. Ezert nem is tettem. De azerz koszi hogy hülyének néztek.
2017. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már miért néznélek hülyének? Nekem ugyan semmi bajom a hozzászólásoddal, csak tettem mellé egy megjegyzést, mert ez jutott róla eszembe.
2017. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor oke. Nem akarok vitatkozni.

A kedves kerdezot meg nem ertem hogy miert tart kutyát ha csak itt teszi fel a kerdest es a dokinál meg se próbálja.

2017. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván orvoshoz kell menni, más megoldás nincs, én se nagyon értem ezt, ha ő nem tudna lábra állni, gondolom nem itt kérdezgetne.
2017. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a teendő, ha a kutya nem tud lábra állni?

Állatorvoshoz kell vinni, mégpedig azonnal. Már tegnap délután.

Tudom, hétvége van. Akkor ügyeletre. Meddig nézed, hogy szenved? Honnét tudjuk mi, hogy mi az oka? Meg tudjuk vizsgálni, röntgenezni?

2017. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!