Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért döntötte és rázta a...

Miért döntötte és rázta a jobb fülét a kutyám?

Figyelt kérdés
Reggel 8körül azt vettem észre, hogy a kutyám (törpe pincser , 5 éves) hirtelen jobbra kezdte dönteni a fejét és mintha viszketett volna a füle néha megvakarta aztán megrázta. Ez tartott kb 3 percig aztán feljöttünk és rá egy órára megint csinálta. A kedve jó volt akkor is és most is amikor ezt láttam belenéztem a fülébe és semmit nem láttam, fájni nem fáj neki. Nem is bágyadt a kedve is nagyon jó most is éppen marhabőr csontot rágcsál és futkározik és a fülét sem piszkálja. Orvoshoz ha nem muszáj nem vinném mivel szerencsétlent viszem minden szarért és rettenetesen fél. Arra gondoltam, hogy nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget ha többet nem csinálja jövőhéten úgy is viszem fogkőleszedésre akkor rákérdeznék erre. Nektek mi a véleményetek? Ja és toklászas területen nem voltam vele, a füle belül nem piros teljesen normálisnak tűnik. Megmértem láza sincsen.
2017. jún. 5. 11:48
 1/6 bollocks ***** válasza:
Bűzmirigy problémára is utalhat.
2017. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg amúgy szokott a földön radírozni is. De eddig akárhányszor megnézték mindig azt mondták, hogy szépen kitisztult neki.
2017. jún. 5. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
toklász is bele mehetett amit te nem látsz,attól még nem jártál olyan helyen. Mi sem jártunk mégis toklász ment a kutyánk fülébe. A másik a kezdődő fülgyulladás,de akár gomba és atka is lehet. Mindenképpen orvosnak látnia kell.
2017. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az atkát felismerném mivel az sötét barnás színű, a fülgyulladásnál meg be lenne gyulladva a hallójárata vagy legalábbis piros lenne de neki minden rendben van.
2017. jún. 5. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jövőhéten, ha úgyis mentek dokihoz majd szólj neki, hogy vizsgálja meg
2017. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel viszem fogkőleszedésre megkérem, hogy tisztítsák ki a fülét és nézzék meg a bűzmirigyét is. Ha addig megint elkezdi akkor elviszem akkor is nem szeretném ha baja lenne.
2017. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!