Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eleget mozog a kutyám?

Eleget mozog a kutyám?

Figyelt kérdés
Magyar vizslàról van szó. Minden nap 1,5 -2 óra sèta futkározással, fèl óra apportírozàs. Hetente 4szer fèl óra úszás, fèl óra tanulás. Tele van energiàval, de nem rombol szét semmit. Ha haza èrünk ugyanúgy hiperaktív. Hétvègèn ès amikor itthon vagyok egesz nap 4 órát is mozog.

2017. jún. 5. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Már attól elfáradtam hogy elolvastam :D szerintem ennek elégnek kell lennie. Nagyon kis aktív kutyus lehet :)
2017. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak te látod.

Egy energikus kutya mindig az is marad. Lemozgatás után is pörög, aktív. Azt, hogy elég-e neki ez a foglalkozás onnan látod, hogy a hiperaktivitása mellett egyébként nyugodt, kiegyensúlyozott. nem frusztrált, nem stresszes, nincsenek emiatt kialakult viselkedési problémái, mint rágás, rombolás, szökés, agresszió, irányíthatatlanság, stb.

2017. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!