Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhes a kutya a testvérétől....

Terhes a kutya a testvérétől. Milyen betegségei lehetnek a kiskutyának?

Figyelt kérdés
Van kettő lutyám, testvérek és a lány terhes lett, milyen betegségek következnek/következhetnek a kiskutyákra nézve?
2017. jún. 5. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szinte az összes örökölhető betegség amit hordoznak. Ideje lenne elgondolkodni az ivartalanításon mielött születik egy beteges alom kölyökkutya. Majdnem a vemhesség végéig lehet ivartalanítani, így még nem késted le és a közeljövőben is megkönnyíti a dolgot ha már most sem voltatok elég felelősségteljesek, hogy erre a rövid időre elzárjátok a kettőt egymástól.

Amúgy meg nem terhes hanem vemhes és nem lány kutya hanem szuka.

2017. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy szerencsés párosítás. De miét nincs még mindkettő ivartalanítva, vagy miért nincs akkor tüzelési időszakban szigoruan külön tartva?
2017. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még tudsz ivartalanitani
2017. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Degenerált, fejletlen egyedek lesznek. Kérlek ivartalaníttasd, vemhesen is elvégzik!
2017. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így kaptam meg egy távoli ismerősömtől! Nem tudtam visszautasítani olyan aranyosak, igaz hogy keverékek (komondor és vizsla), már most hatalmasak. Mindenképp ivartalanítom, nem tudtam hogy megtermékenyítés után is lehetséges.
2017. jún. 6. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj állatorvoshoz, és ivartalaníttasd még most. Vemhesen is lehet, így járna a legjobban mindenki, beleértve a kutyákat is.
2017. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"már most is hatalmasak" Mennyi idősek a kutyák? Gondolom az első tüzelésénél vemhesült a szuka, az olyan 8-10 hónap lehet, úgy meg különösen veszélyes is az ellés, úgyhogy én egyedül az ivartalanítást látom járható útnak és minél előbb elvégzitek, annál kevésbé megterhelő a szukának. Főleg ilyen kutyáknál, úgy tudom a vizslánál nem ritka a magas számú alom születése.
2017. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Holnap visszük el.

köszi a válaszokat!

2017. jún. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!