Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergi vagy dobermann?

Leonbergi vagy dobermann?

Figyelt kérdés
Sziasztok...lenne egy lehetőségem hogy választhatok két kutya kőzül legalábbis ez a kettő ami tetszik....most költözünk es nem tudok választani...a leonbergirol tudom az alapokat de meg nem találkoztam vele...a dobirol tudok mindent...kinti-benti lenne a dobi persze bent lenne hidegbe a szőre miatt......azt tudom hogy a leonbergi jo első kutyának (mivel első kutyám lenne) de a dobirol is azert azt mondjak kutya suli mellett es en vinnem

2017. jún. 6. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,a leonbergi is tud fejtörést okozni ha nem vagy elég tökös hozzá. ha biztos vagy benne hogy elbírsz velük sztem azt gondold át mennyit akarsz szőrt takarítani a lakásban, mert van különbség a kettő között. amúgy sztem habitusra nincs nagy különbség. talán a leonbergi nem annyira egyemberes kutya.
2017. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leonbergi, de csak tenyésztőtől vegyél, ha nem akarsz javarészt moszkvai őrkutyát.
2017. jún. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobi elég kemény kutya, ráadásul pörgős munkakutya. Elsőnek inkább a leonbergit javasolnám.
2017. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenknek...tenyésztőtol vennem dobit ko idegrendszerut stb. Leonbergit is...sztem mondjuk elbirnak veluk en ugy erzem
2017. jún. 7. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobermannhoz elég erősen ajánlott ismeret a kutyákról. Első kutyának egyértelműen leonbergi a jobb. Mondjuk a cél is számít, h mire szeretnéd használni
2017. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!