Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletek hogy ne nyalja a lábát?

Ötletek hogy ne nyalja a lábát?

Figyelt kérdés
Volt egy kullancs a kutyàm ujjai között. Kivetettük ( kijött egèszben), de azòta nyalja folyamatosan a làbàt. Dokinak mutattuk, bekötötte, amiböl nekünk is adott cserèlni+ krèmet adott rà. Csak az a baj hogy pl èjszaka is meg tegnap napközben is leszedi a kötèst. Van ötletetek??
2017. jún. 7. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora seb maradt. Ha kicsi semmi gond nem lesz ha nyalja és szabadon van(nincs kötve) gyorsan gyógyul. Am gallérral lehet az ilyeneket megelőzni!
2017. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy minèl többet nyalja , rosszabbul nèz ki.a gallèr meg sajnos nem hasznàl mert ez a làbfejèn van es simàn hozzàfèr. De köszi a vàlaszod
2017. jún. 7. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A kötés leszedéséről tiltsd le. Ha alapvetően jól irányítható, kontrollálható a kutya, a letiltás akkor is él, ha nem vagy ott.
2017. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kötéssel az a gond hogy nem szellőzik eleget, így lassabban is gyógyul. ha nyalogatja azzal egyben fertőtleníti is mivel a kutyák nyálában van egy ilyen anyag. de ha azt látod csúnyább tőle a seb akkor szólj rá mindig a kuszira határozottan szidd meg és hamar meg fogja tanulni hogy nem szabad. Nem sokkal lettél ezzel a válasszal okosabb szerintem :D de remélem tudtam segíteni valamennyit
2017. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat! Ment a zöld kèz mindenkinek. Igen, utolsò igazad van, ugy a jo ha szellözik de sajnos akàrmit is mondtunk neki, nyalta..... 😊viszont ugy nèz ki megoldodott a dolod egy szàjkosàrral 😁
2017. jún. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!