Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A hátam mögöt...

Mit tegyek? A hátam mögöt foglalkozik a kutyámmal.

Figyelt kérdés
Ikerházban lakok, az első udvar közös a szomszéddal de a hátsó udvarok külön vannak külön tulajdon. A kutyámat a hátsó udvaron tartom. A szomszéd feni a fogát a kutyára és próbál a közeléve férkőzni,etetni, nevelni. A mai napon amig pár órát távol voltám a kutyám állítólag kijuttot az utcára és ő volt a hős aki haza hozta. A hátsó kapun tolo zár van amit a kutya nem tud kinyitni. Mikor megtudtam mi történ kiprobáltam vele hogy kinyitottam a kaput, a kutya nem ment ki ugy sem hogy én az utcán pár házzal arrébb mentem hogy ne lásson. A szomszédnak szót fogas parancs szavakra is reagál ugrándozik neki ami furcsa mer csak nekem fogad szót és bizalmatlan az emberekkel. Amugy a többi szomszéd nem látta hogy a kutya elszököt volna az sem akinek a háza elől hozta haza. Gyanakszom hogy a távollétemben vagy a hátsó udvaromba mászkál vagy kicsalja a kutyát és neveli, játszik vele. Ilyrnkor mit tehetek? Már lakatot tettem a kapura dr mégis csak az én tulajdonon az állat és ha az utcán bóklászik az én felelősségem. Feljelenthetem? Mégid csak az én tulajdonom a kutya amit próbál kisajátitani és engedély nélkül simogat.

2017. jún. 8. 00:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ezt cáfolnám mamámnál lassan 20 éve rotik vannak eddig mindegyik kint vokt tartva és semmi baja nem volt. Az orvos szerint is kint maradhat csak télen máskép kell etetni.
2017. jún. 26. 15:06
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Szegények 😣😣
2017. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen szegény kutyulik tiszta állatkínzás amit művelek. Télen kint van ugrál a hóban ha megunja brbujik a bélet ólba este meg a 20ezer forintos tápot eszi hússal meg levessel. Valóban szegénykém. Minden hónapban új játékot kap meg kirándulni viszük, naponta sétálunk megjátszik a barátaival. Igen valóban nagyon rossz helye van főleg mikor megyünk a dokihoz rutin vizsgálatra na hát az a legnagyobb kínzás. Lehet bekéne hoznom egy 50kg-és kutyát hatalmas mozgás igénnyel a lakásba ahol simán megcsuszik a meredek lépcsőn és összetöri magát vagy megrágja a tv kábelát had vágja agyon az áram, főleg hogy utál lakásba lenni mer ha be is jöhet 5perc után sír hogy kiakar menni. Szegénykém, remélemm egy nap mindenki így tartja vagy hasonlóan a kutyáját aztán be lehet zárni a menhelyeket.
2017. jún. 28. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!