Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok mennyit alszik...

A ti kutyátok mennyit alszik egy nap?

Figyelt kérdés

Az enyém minden nap 16-18 óràt alszik! Nem sok ez? A meleg miatt lehet?

Alapból vègigalussza az éjszakát (10-től 6-ig). Aztan kis séta, reggeli, reggeli utan visszalszik. Nagy séta 8-10 között kb màsfél óra, hazaérünk, alszik tovább 3-4-ig. Egyszer-kétszer megébred, ha kimegyek a konyhába utánam jön megnézni hogy mit csinálok, de utána alszik tovább. 4-6 között egy órás séta majd vacsi, vacsi után fél órát alszik, utána kezd(ene) pörögni, este 8-9 között még egy nagy séta, de utána kidől és alszik reggelig.


2017. jún. 8. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk még kölyök kutya, de eléga keveset alszik. Úgy éjféktől hajnal 5ig szokott kb aludni meg napközben még 1-2 órát max.
2017. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Egyébként 7 hónapos kutya és keverék! Ha megyünk sétàlni akkor nagyon pörög, van hogy egy óra játék után is csak nehezen lehet a futtatóból ehúzni :D

2017. jún. 8. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggel még pörög, de 8-9 felé elfekszik: nem alszik, de pihen, hűsöl. Úgy 5 után lesz ismét pörgős, 8-ig. Napközben (főleg délután azért) jön-megy, kimegy a kertbe fél órákra vagy tovább is, mikor hogy. 4 hónapos.
2017. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ennyi egy kutya mozgásigénye. Az enyém munkavonalú német juhász és ő is egész nap alszik, ha nem sétálunk, igaz, ő már 7 éves középkorú hölgy, nem kölyök. :)
2017. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem csak enni kel fel, meg azért, hogy leballagjon velem elvégezni a dolgát és kicsit haverkodjon a többi kutyuval, de kb fél óra után úriember módjára elköszön szinte tőlük és úgy határoz, hogy jön haza punnyadni tovább.:D

Vén róka, lassan 11 éves, kis yorkie. De ő mindig ilyen nyugis volt.

2017. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én annyira nem gondolom "vén rókának" a yorkidat. Ismerek egy hölgyet akinek eddig csak yorkija és csivavája volt és Ő mondta, hogy mindegyik szinte majdnem megélte a 16-18 éves kort. Volt egy csivije aki 22 évesen halt meg. Kívánok a kutyusodnak hosszú boldog éveket! ☺
2017. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 6 éves Havanesem végigalussza a napot :) Reggel ahogy kelünk, úgy kap reggelit és visszük le egy negyed órára 8 és 10 kötött (van, hogy nem is akar reggelizni, inkább alszik). Azután végigalussza a napot egészen 4-5 körülig, akkor kezd el először pörögni (jönnek haza a családtagok), ezután egy hosszabb séta, majd alvás a vacsiig. Vacsi és esti séta (9-10 között) még belefér egy kis szundi, bár ekkor azért már pörgősebb (hozza a játékait, de ha megunja, visszaalszik) :D
2017. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hirtelen azt hittem, hogy az én kutyámról beszélsz.

Dettó ugyan ezt csinálja és ő is 6 éves ( lesz ).

2017. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző, az előtted lévő vagyok:

Lehet, hogy ugyanarról a kutyáról beszélünk, és egy háztartásban élünk :D

2017. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!