Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért "adnátok kölcsön" a...

Mennyiért "adnátok kölcsön" a kutyátokat fedezni? Mennyit lehet vinni fedezni?

Figyelt kérdés

Egy Akita inu, külföldi vérvonal, dínyertes kutya.

Sok megkeresést kapunk, hogy szeretnének a kutyánktól kiskutyát.

Mennyi lenne a reális ár?

Mennyit lehet vinni fedezni?


2017. jún. 8. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Általában 1-2 kölyök eladási árát szokták kérni a kan gazdái. De olyannal is találkoztam, hogy egy kölyköt kért a fedeztetésért.
2017. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi mindig egy kölyök árát kérjük, kivéve, ha üres marad a szuka vagy csak egy kölyök születik.
2017. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Semennyiért nem vinném fedezni. Társat vettem, nem tenyészkancát. A kutyám egészsége fontosabb a pénznél és mások kívánságainál. Még ha kan lenne, akkor talán meggondolnám, de a szukámat nem tenném ki a szülés kockázatainak. Sokan kérték pedig az én kutyámat is.
2017. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
1 kölyök átlagára a tarifa. Én legalábbis ennyit kértem mindig .
2017. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
3-as: a kérdezőé kan, ráadásul ha mindenki így gondolkodna, kihalna a faj. Persze nem baj, hogy te nem szeretnél kölyköket, de ennyire lenézően nyilatkozni arról, ha valaki tenyészt, elég gáz.
2017. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
A díjaktól, szűrési eredményektől és a munkától függ.
2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

"de ennyire lenézően nyilatkozni arról, ha valaki tenyészt, elég gáz."

Az a gáz, ha valaki szaporít. Ha a kérdező bejegyzett tenyésztő, akkor nem szóltam. De senki nem lesz attól tenyésztő, hogy összetesz 2 tk-s kutyát.

2017. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

inkább ivartalanítsad, ez a felelős állattartás része.

És mindenki fogadjon örökbe menhelyi kutyát.

2017. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Lepontozhattok nyugodtan szaporítók, engem nem érdekel, nem engem minősít. Aki igazi tenyésztő, az nem tesz fel ilyen kérdéseket, mint pl a kérdező, mert tisztában van a tenyésztéssel. Mégegyszer mondom, senki nem lesz attól tenyésztő, hogy a tk-s kutyája dug egy másik tk-s kutyával. Ez is szaporítás, bár annak valamivel különb formája.
2017. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Ja és ha kölyköt akarok, akkor veszek egyet igazi tenyésztőtől. Ha erre nincs pénzem, akkor fajtamentés / menhely.
2017. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!