Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával vajon be lehet menni...

Kutyával vajon be lehet menni üzletbe?

Figyelt kérdés
Telenorhoz bevihetem a kutyát, akár pórázon vagy ölben? Kistestű, jól nevelt, szobatiszta.
2017. jún. 8. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ez Magyarország...

Ha tényleg pici és nem tudsz vele mit csinálni, rakd be egy táskába úgy, hogy ne lehessen észrevenni és kapjon levegőt is.

2017. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olben en egyszer bevittem. De csak akkor menj be ha alpbol kistestu pl egy yorki, es nem egy kolyok stafi
2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a barátnőm csivava kutyusát kellett ölben tartanom táskában ameddig ő a T-mobile üzletben intézte a dolgait. Elég mókás volt rózsaszín kis táskában egy ijesztő pici kutyával az ölembe, mellesleg kicsit sem néztek, de mégsem akartam kint állni a hidegbe. Egyébként senki sem szólt, a személyzetisek is mondták hogy "jaj de cuki, juj de aranyos"

Persze amikor élelmiszer üzletbe akartunk bemenni úgy elhajtottak csoda hogy nem vágtak szájba.

2017. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

#3

Na és szerinted miért nem engedtek be élelmiszer üzletbe? Semmi keresnivalója egy kutyának élelmiszer között. Arról nem is beszélve, hogy üzletet is megbönteti az ANTSZ amit gondolom nem fogsz átvállalni.

2017. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy zsebdög minden csak nem aranyos, a zöm idegbeteg mert szapis, vagy a tenyésztett is kimerül abban, h cuki és a gazdái nem nevelik.


Egyébként kajás boltba sehol sem viheted, kivétel a vakvezetö.

2017. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Anyátok a zsebdög. És nem minden kicsi kutya idegbeteg. Nekem is volt egy csivavám. Nagyon jól nevelt volt. A szapis kutya nagykutyában is gáz. Nem egy idegbeteg németjuhászt és rotit ismerek. Mégis vagyok annyira értelmes, hogy nem tartok minden nagykutyát hülyének. Azt a fajtát sem, amelyikből egy példány széttépte ok nélkül a csivavámat és egy másik kutyát. Egyébként amstaff volt a gyilkos. Gondolom van normális amstaff is, bár én még nem láttam. Pitbullból viszont igen. Túltenyésztett nyomorék lenne a csivava és társai ? Akkor miért ők élnek legtovább ? Egy csivava elél akár 20 évig is, de egy dándog 8-9 éves kor után már matuzsálemnek számít. Ugyanez a leonbergi és minden nagy fajta. A kicsit kisebb nagy fajtákból is van túltenyésztés bőven : ronda németjuhászok, idegbeteg és rákos goldenek, idegbeteg cockerek, lusta skótjuhászok stb.
2017. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Attól, hogy kistestű, még egyáltalán nem dög és társai... egy nagy kutya is lehet neveletlen, agresszív, stb. Az meg, hogy a gazdája nem neveli (akár kistestű, akár nagy), az embert minősíti, nem pedig a kutyát. Gyerekből is van neveletlen, az is a szülő hibája, nem a gyermeké. Emberből is van kisnövésű, arról sem ő tehet -mint a kutya sem, ha kistestű- , de akkor a törpenövésű ember is dög?? Magadat minősítsed ilyen intelligenciával, kedves válaszoló... :)


A többieknek köszönöm, egy bischonról van szó, megnézzük, hátha beengedik :) azért most nem akarok 2x leautózni 50 km-t, mert el kell intéznem valamit nagyvárosban, de a kutyát is vinnem kell ugyanabba a városba, más okból. Kocsiba meg pláne nem fogom hagyni, még mélygarázsban sem...

Megpróbáljuk, hátha :) Köszi mégegyszer!

2017. jún. 9. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a Vodafoneba, egy bácsi megkérdezés nélkül behozta a westiejét. Nem szóltak rá.


Dohányboltba,műszaki boltba,gsm-be is be engedik nálunk.


De persze függ a tulajtól.


Alapesetben élelmiszer boltba sehol nem engedik be a kutyákat,teljesen jogosan.


Még ha ölben is van akkor sem.

2017. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!