Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hetes westiem füle még nem...

14 hetes westiem füle még nem ál?! Mit tehetnék? Fog e álni neki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Miért baj az, hogy nem áll? Az ilyen kérdésekkel nyugodtan fordulhatsz a tenyésztőhöz.
2017. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy a westie füle áll!! A tenyésztő azt mondta várjak mév fel álhat ! Én kétlem !! A régi westiem füle már ált enyi idösen!
2017. jún. 8. 21:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tenyésztőt, ő szerintem több tanácsot fog tudni adni rá, de legalábbis meg tudja mondani hogy később feláll-e.
2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyves kutya? Melyik kennelből vetted?
2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs törzskönyve, akkor az se biztos, hogy westi, ezzel számolj...
2017. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem törzskönyves!!anyát apját látam ők westiek!! Igaz a tesojának sem ált még a füle mikor az enyémet elhoztuk! Most nem tudom hogy annak milyen!! Az állat orvos két hete azt mondta elég tüzdelt a füle és fel fog álni csak a növekedés miatt a szervezete a csontokba szivja a kálciumot de majd vissza termelödik!
2017. jún. 8. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak elkeseríteni, de akkor nem biztos hogy fel fog állni. Hivatalosan az a fajtatiszta kutya, amelyik törzskönyves, az a garancia rá hogy meg fog felelni a fajta sztenderdnek. Neki akármilyen felmenői lehettek akár apai, akár anyai ágon, ami rajta ütközik ki akár abban, hogy nem áll fel a füle.

Ennek ellenére később lehet még feláll.

2017. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazad van!! Elötte is westiem volt ő törzskönyves volt tenyésztőtöl ! És fél heréje volt ! :( Ő már nincs velem!
2017. jún. 8. 22:11
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy az apját és az anyját láttad, az kevés... Honnan tudod, hogy biztosan az az apakutya, akit mutattak? Honnan tudod, hogy nem csak azt mondták, közben egy másik kutya fedezte be a szukát? Elhiszed, minden bizonyíték nélkül, csak mert ők azt mondták? Na ezért nem áll a füle...
2017. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyusinknak egyik napról a másikra álltak fel a fülei és 5 hónapos volt, szerintem ez előfordulhat. Nem mindegyik kutyus fejlődik ugyanolyan tempóban, mondjuk engem nem is zavart,szerintem nagyon aranyosak lobogó füllel :)

Egyébként vannak akik nagyobb calcium tartalmú dolgokat adnak nasinak vagy rögzítik a füleket valahogy,de én inkább kivártam amíg a természet teszi a dolgát.

2017. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!