Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vízimádó kutyafajták...

Milyen vízimádó kutyafajták vannak kis/közepes méretben?

Figyelt kérdés
Max. 25kg-ig :)

2017. jún. 9. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Spániel, vizsla, labrador, golden retriever, spanyol vízikutya, border collie
2017. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
labrador! imádja a vizet! :) a lábujjai közt még úszóhártyák is vannak! vízimentő kutyaként alkalmazzák ezeket a fajtákat és ráadásul nagyon családcentrikusak is, türelmesek, játékosak, okosak. ha vízimádó kuszit akarsz akkor én őt nagyon tudom ajánlani. Emellett nekem van egy 12 éves németjuhászom aki legalább ugyan annyira imádja a vizet mint egy labrador :D az elején fél tőle aztán rájött mi is az és azóta ki se lehet imádkozni a vízből ha leviszem a patakhoz jó időben :D
2017. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

vízimádó kutyafajta nincsen.


MInden kutya lehet vízimádó,csak kölyök korában szoktatni kell a vízhez. Több labradort sőt újfunlandit is ismerek akik rühellik a vizet. Miért? pedig vizikutyák elméletben. Gyakorlatban meg a gazdi nem szoktatta hozzá a vízhez.



Mi havanese-ünk imádja a vizet,bár tény,hogy 3 hónapos korától napi szinten lementünk a patakhoz,majd eljártunk a Dunához. Szépen hozzászoktattuk annyira vízimádó lett,hogy télen is képes lenne a pocsolyákba pacsálni :D


Szóval bármilyen fajtát vehetsz,a szoktatás,nevelés számít nem az,hogy milyen fajta.

Ha kölyök korától hozzá szoktatod a vízhez akkor szeretni fogja!


De ha 1 évesen akarod bedobni egy tóba sok jóra ne számíts.

2017. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!