Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak mi a törzskön...

A Ti kutyátoknak mi a törzskönyvileg adott neve? Néha nagyon vicces tud lenni, gondolom, nem ezt adtátok véglegesnek.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy-két órája válaszoltam kutyanév témában valakinek, és eszembe jutott, más gazdiknak is van-e a kutyusának úri-muri neve. A miénk pl. Bartamenti Artúr (volt). Végül milyen nevet adtatok neki?

2017. jún. 9. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A törzskönyves neve Akari, a hívóneve Lizzy lett :)
2017. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk Lollypop a torzskonyves neve, de nalunk Ciri-ve avanzsalt.
2017. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Júlia a törzskönyves neve, de pont így hívják apu húgát is xD Más lett a hívóneve. Egy hasonló név apu anyanyelvén : Yuuna.
2017. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Júnának kell ejteni ezt elfelejtettem írni.
2017. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, értem. :)


De a tiéteknek miért csak egy törzskönyvi neve van? Eléggé laikus vagyok, mert csak az az egy törzskönyves kutyánk volt, jópár éve ráadásul, de neki volt "vezetékneve" is.


Amúgy mivel nem nagyon van jelentősége, csak gondoltam mást is szórakoztat - nemcsak engem -, ment a zöld. Írjatok még. Köszi!

2017. jún. 9. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak egy neve van, de a többi részt nem szeretném megadni.
2017. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: rendben. A miénk sajnos elpusztult már, teljesen mindegy, hogy kiírtam-e vagy sem. De köszi a tájékoztatást. Gondolom, ezt manapság már még komolyabban veszik, mint évekkel ezelőtt.
2017. jún. 9. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek rén volt, de már az elején montam a tenyésztőnek, hogy nekem mind 1, hogy milyen nevet írnak bele (felajánlották, hogy gondolkozzak I- betűs neveken és akkor már tk-ba is azt írják), de más konkrét elképzelés volt:) Szóval Irén a tk neve és Sába a hívó:)
2017. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém törzskönvi neve Ivett, a tenyésztője Kittinek nevezte el( úgy volt, hogy nàla marad tenyésztésre, de nagy szerencse folytán a miénk lehetett mégis), mi pedig Mirának hívjuk :)
2017. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a falu neve volt a "vezetéknév", ahol a tenyésztő lakott. A második neve Astra volt, megtartottuk (igazából valahogy eszünkbe sem jutott, hogy átkereszteljük.)
2017. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!