Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran kell egy...

Milyen gyakran kell egy kutyát kozmetikushoz vinni hoy kinyomják a bűzirigyét?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vele gond, miért kellne nyomkodni?
2017. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
Nekem egy törpe pincserem van, és havonta egyszer szoktam vinni kutyakozmetikushoz.
2017. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, gyorsabban telik-e, mint ahogyan természetesen ürül.

Ha nem elégg gyorsan ahhoz, hogy ne teljen meg időről időre, akkor állatorvos is megteszi ugyanezt, tehát akárhányszor előfordulsz a kutyus orvosánál, megkérheted. Az én kutyámnál ez probléma, mert nem ürül neki úgy, mint kéne. De ---éppen azért, mert havonta-kéthavonta ott kéne lennem az orvosnál, csupán a bűzmirigy miatt---megtanultam, hogyan kell.

Nem egy szívderítő dolog, főleg, ha a kutyus rosszul tűri, de ha kutyaanatómiából megtanulod, pontosan hol is vannak azok a mirigyek, akkor egy mozdulattal meg tudod tenni, amihez bejelentkezés, az időbeosztásod felborítása, sorbanállás, egyéb kellmetlenség elviselése kéne.

Biztosan jelét adja a te kutyád is, hogy mikor telt meg, de mivel "egyedi" aktuális időt mutat egy-egy kutyus, jobb, ha dokitól kérdezed meg, a te ebed esetében mi efelöl a véleménye. Sok kutyusnál "normálisan" ürül, elegendő csak akkor tisztítani, amikor egyébként is el kéne vinni a kutyust. Milyen "jelekből" gondolod, hogy a te kutyusodnál a természetesnél gyakrabban és külső beavatkozás útján is szükséges kinyomatni a mirigyeket?

2017. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Elég sok kutyát ismerek, de egyiknek sem nyomták még ki a bűzmirigyét soha. Én sokáig azt sem tudtam, hogy ilyen van.
2017. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!