Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan táp ami kevésbé...

Van olyan táp ami kevésbé "száraz", azt hiszem az a neve hogy "félnedves"? És Premiere tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig Happy Dogot evett a kutya, az nekem olyan "normàlis" tápnak tűnt. Viszont nemrég vàltottunk Brit Prémiumra. A kutya szereti, viszont nekem ez a tàp nagyon szàraznak tűnik. Evès közben meg utàn is sok vizet megiszik. A Happy Dognàl is ivott, de szerintem nem ennyit.

Tegnap vettem a Fressnapfban Premiere tápot (junior) csak úgy kipróbálás miatt mert azt írta a zacskón hogy "félnedves". És tényleg egyáltalan nem olyan száraz mint a Brit. A Premierenek a felnőtt tápja is ilyen? Etet valaki ezzel? Vagy esetleg vannak màs félnedves tàpok?


2017. jún. 11. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Joserának van felnőtt verzióban is!

A legjobb!

2017. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk Platinum volt sokáig, de figyelni kell, hogyha túl kicsi a kutya mire a zsák végére jutsz (5kg-os zsák) megszárad a vége.
2017. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!