Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás problémák?

Sétáltatás problémák?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltunk először sétálni a kölyökkutyámmal. Ő egész rendesen viselkedett, de az egész utca zengett, mert a kertek 90%-a előtt elmenve acsarogtak a kutyák az enyémre (ő egyszer-kétszer visszaugatott, nem mindig, de látszott, hogy stresszelik) - értem én, hogy szerencsétlenek be vannak zárva (EGYETLEN ember szokott csak kutyát sétáltatni a környéken), de ez így elég kellemetlen volt, főleg a kutyámnak. Sajnos kocsival nem tudom messzebb vinni, mert hányós (gyógyszer mellett is), és ahhoz, hogy nyugisabb övezetbe kerüljünk, min 30 percet kellene ilyen közegben sétálnunk (csak oda).

A többi kutya megszokja, ha rendszeresen elviszem előttük? (De a sajátomat sem akarom "kínozni", mert így nem élvezet neki a séta) Vagy mi mást tehetnék? (Kutyaiskolába járunk, ott tud "bandázni", de az egy héten csak egyszer van, nem szeretném csak a kertben tartani)

Próbálgassam még? (Más útvonal nem jön szóba, sok a zsákutca, és vannak utcák, ahol kutya nélkül sem lehet normálisan végigmenni.)



2017. jún. 12. 11:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves 19-es, nem tulajdonítok jelentősséget a pontozásnak, az csak azt tükrözi vissza, hogy mások mennyire találták hasznosnak a hozzászólásomat.

Ettől még megállja a helyét a véleményem, csak sok ember akinek nem tetszik az, amikor valaki tükröt tart elé, ezért ilyen módon próbál elégtételt venni egy kicsinyes bosszú formájában.

Nem szól, nem áll le vitázni, csak kattint.

Én inkább a párbeszéd híve vagyok, de tudomásul kell venni, hogy van ilyen típusú ember is, hadd kattogtasson, ha ebben leli örömét !

2017. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!