Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flatazor Pure life puppy...

Flatazor Pure life puppy tápról vélemény?

Figyelt kérdés
Royal Canin junior tápról szeretnék váltani ezt ajánlották .. 3hónapos csivava kislány enné.. mi a véleményetek erről a tápról?

2017. jún. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel a csivava nem egy nagy fogyasztású fajta, nyugodtan vegyél neki magas minőségű tápot.


A Flatazor nekem nem szimpatikus, mert több eledelükben pl. szója van, ennél a tápnál meg rögtön 4. helyen burgonyakeményítő van, ami nagyon nem jó a kutyának.


A Flatazor összetétele: Dehidrolizált állati fehérje (csirke, kacsa, pulyka, sertés). Tápióka. Borsó. Krumpli keményítő. Állati zsír. Kacsazsír. Lenmag. Alma rostok. Dehidratált hal (min 4%). Dehidratált lazac fehérje (min 4%). Állati fehérje hidrolizálva. Repcemag olaj. Articsóka. Hal autolizátum (0,6%). Dehidratált répa. Psyllium rostok. Dinnye. Feketeribizli. Fructo-oligosaccharidok. Komló. Paszternák. Jeruzsálemi articsóka. Paradicsom. Acerola. Alga. Növényi szén. Agyag. kivonat. Hidrolizált porcok. Chondroitin szulfát. Glükozamin szulfát. Aloe vera. Rozmaring kivonat. Vitaminok és nyomelemek.


Én inkább ezekből választanék: Acana small breed puppy, Brit care puppy (halas vagy bárányos), Carnilove puppy lazacos-pulykás.


Nekem is volt csivavám, baromi válogatós volt őfelsége, de az Acana egyből nagyon bejött neki. A Carnilove pl. illatra nagyon hasonló az Acanához, a Brit care elég semleges szagú, szóval lehet, hogy arra nem vetné rá magát egyből de ki tudja.


Brit care tápok:

[link]

[link]


Acana:

[link]


Carnilove:

[link]

2017. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csivavám van, ő Brit Care Small Breed tápot eszik. Ízlik neki, szép a szőre és a végtermék is normális, szóval meg vagyok elégedve. A Flatazort személyesen nem ismerem.
2017. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most kapott ilyen flatazort ízlik neki keveset vettem fél kgt se ezt megeheti ? és akkor szépen majd kap acanat átszoktatom csak a royalrol rosszat hallottam és ezt ajánlották ..
2017. jún. 12. 22:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a flatazor összetétel alapján vagy nem rossz csak van jobb? Mert ha nem rosz de van jobb akkor most ezt megeszi nem fog vitamin hiányt szenvedni és kap acanat az télleg jónak tűnik..
2017. jún. 12. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Megeheti, nem lesz baja tőle. :) nem rossz táp a Flatazor, de vannak sokkal jobbak is ilyen árkategóriában
2017. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Etesd meg vele amit megvettél és utána adhatsz neki jobbat, de tápváltásnál pár napig keverd majd a régi és z új tápot és úgy add, különben fosás lehet a vége.


Jól teszed, hogy váltasz a Royal caninról, az egy túlárazott szemét!

2017. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!